امروز : دوشنبه 01 مرداد 1397
   
  • علی کاوه، پیشکسوت عکاسی ورزشی ایران: انگیزه و روحیه تلاشگرانه از ویژگی های بارز دکتر سلطانی فر است

   علی کاوه، پیشکسوت عکاسی ورزشی ایران: انگیزه و روحیه تلاشگرانه از ویژگی های بارز دکتر سلطانی فر است

   پیشکسوت عکاسی ورزشی عملکرد دکتر سلطانی و معاونانش در کمتر از یکسال را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: وزیر ورزش و جوانان کارنامه خوبی ازخود به جای گذاشته است .

   علی کاوه در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان سفرهای استانی دکتر سلطانی فر را مورد توجه قرار داد و گفت : بی تردید توجه ویژه به شهرستان های کشور و بررسی وضعیت زیرساختهای ورزشی زمینه ساز اعتلای ورزش می شود.

   او توضیح داد : وزیر ورزش وجوانان در چند ماه اخیر با پیگیری های خود امکان تکمیل پروژه های ورزشی نیمه تمام در تمام شهر های ایران را تسهیل کردند که این در جای خود نیازمند قدردانی است .

   این پیشکسوت عرصه عکاسی خبری ادامه داد: 55 سال در حوزه ورزش بودم و از نزدیک شاهد مدیریت ها ،رویداد ها و تمام مسائل مربوط به آن بودم با چشمان خودم شاهد مراحل ساخت ورزشگاه بزرگ اصفهان بودم و در نهایت بعد از چندین سال دیدم که چگونه ورزشگاه نقش جهان با حضور دکتر جهانگیری و سلطانی فر افتتاح شد.
   وی در ادامه سخنانش به سابقه مدیریتی دکتر سلطانی فر اشاره کرد و اظهار داشت : وی در میراث فرهنگی نیز منشاء خدمات بسیاری بود و آنجا هم کارنامه قابل قبولی از خود به جای گذاشت.

   علی کاوه در ادامه انگیزه و روحیه تلاشگرانه دکتر سلطانی فر را از ویژگی های بارز وی دانست و گفت: پس از انتخاب دکتر سلطانی فر از سوی رئیس جمهور برای سمت وزارت ورزش و جوانان شاهد هستیم انگیزه بالای او برای برنامه ریزی های توسعه ای ورزش خوشبختانه این روند را سرعت بخشیده است.

   او انتصاب های دکتر سلطانی فر در بخش های ستادی وزارت ورزش و جوانان جهت توسعه ورزش در بخش های مختلف را بسیار مهم توصیف کرد و ادامه داد : افراد توانمند و با کارنامه کاری موفق در ستاد وزارت ورزش و جوانان فعالیت می کنند و هر کدام در سمت های که برعهده شان گذاشته شده بسیار موفق عمل کرده اند .

   پیشکسوت عکاسی ورزشی ایران همچنین پیشنهاد کرد وزیر ورزش و جوانان از تجربیات مدیران پیشکسوت و با سابقه استفاده کند .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,365,537
تعداد بازدید امروز : 19,488
تعداد بازدید دیروز : 29,983
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01