امروز : دوشنبه 01 مرداد 1397
   
  • مدیر تیم های ملی والیبال نشسته خبر داد:

   برگزاری رقابت های اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته در اردیبهشت سال 97

   برگزاری رقابت های اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته در اردیبهشت سال 97

   هادی رضایی، مدیر تیم های ملی والیبال نشسته از برگزاری رقابت های اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته در اردیبهشت ماه سال 97 خبر داد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین،هادی رضایی، مدیر تیم های ملی والیبال نشسته از برگزاری رقابت های اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته در اردیبهشت ماه سال 97 خبر داد.
   وی با اعلام این خبر گفت: همان طور که پیش از این نیز اعلام شد، ایران برای اولین بار میزبانی رقابت های لیگ جهانی والیبال نشسته را عهده دار شده و این مسابقات اوایل اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی شهر تبریز برگزار خواهد شد.
   رضایی افزود: به همین منظور اولین نشست ستاد لیگ جهانی امروز،با حضور خسروی وفا، رئیس فدراسیون، کشفیا، رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولین انجمن والیبال معلولین،معاونین و مدیران فدراسیون برگزار و پیرامون عقد قرار داد میان فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و سازمان جهانی پاراوالیبال، تبادل نظر شد.
   مدیر تیم های ملی والیبال نشسته خاطر نشان کرد: لیگ جهانی هر دو سال یکبار با حضور شش تیم اول رنکینگ جهانی و به میزبانی یکی از این تیم ها برگزار می شود و ایران نیز به عنوان میزبان اولین دوره ی این مسابقات شناخته شده است. این مسابقات به صورت متمرکز برگزار می شود و دارای امتیاز رنکینگ جهانی است.
   سرمربی تیم والیبال نشسته آقایان در ادامه گفت: پس از تنظیم تفاهم نامه و عقد قرار داد میان فدراسیون و سازمان جهانی پاراوالیبال، مسئولین ستاد عالی و ستاد اجرایی مسابقات متعاقبا معرفی خواهند شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,365,613
تعداد بازدید امروز : 19,564
تعداد بازدید دیروز : 29,983
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01