امروز : دوشنبه 01 مرداد 1397
   
  • ذبیح الله پورشیب: تحول ایجاد شده در ورزش توسط سلطانی‌فر ستودنی است

   ذبیح الله پورشیب: تحول ایجاد شده در ورزش توسط سلطانی‌فر ستودنی است

   کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دادن رای بالا به دکتر سلطانی‌فر هم از برنامه‌های دکتر روحانی حمایت کنند و هم اینکه باعث شوند مسیر پیشرفتی که در دولت یازدهم در زمینه ورزش آغاز شد ادامه پیدا کند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از برنا، ذبیح‌الله پورشیب کاپیتان تیم ملی کاراته ایران درخصوص معرفی دکتر مسعود سلطانی‌فر به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در دولت یازدهم صحبت کرد.

   پورشیب با اشاره به این انتخاب توسط دکتر روحانی اظهار کرد: ایشان در مدتی که حضور داشتند تحول خوبی را در ورزش کشور ایجاد کردند و دیدگاه و نظراتشان و همچنین سوابق مدیریتی ارزنده‌ای که از قبل با خود داشتند باعث شد در مدت هشت ماه حضورشان در دولت یازدهم زمینه‌ساز موفقیت‌های زیادی در ورزش شوند. قطعا با حضور دوباره ایشان در وزارت ورزش این تحولات و دستاوردها ادامه خواهد داشت.

   وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه فرصت زیادی تا شروع بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا باقی نمانده و همچنین تیم‌های مختلف باید با برنامه‌ریزی مدون خود را برای حضور در المپیک 2020 آماده کنند، لذا فرصتی برای آزمون و خطا نداریم و باید به کسی که شایستگی‌های خود را ثابت کرده اطمینان کنیم. نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دادن رای بالا به دکتر سلطانی‌فر هم از برنامه‌های دکتر روحانی حمایت کنند و هم اینکه باعث شوند مسیر پیشرفتی که در دولت یازدهم در زمینه ورزش آغاز شد ادامه پیدا کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,365,592
تعداد بازدید امروز : 19,543
تعداد بازدید دیروز : 29,983
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01