امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • مجتبی عابدینی: دکتر سلطانی فر امید را به جامعه ورزش برگرداند

   مجتبی عابدینی: دکتر سلطانی فر امید را به جامعه ورزش برگرداند

   پرافتخارترین شمشیر باز کشورمان معتقد است حضور دکتر سلطانی فر موجب بازگشت امید در جامعه ورزش بود به طوری که قهرمانان ، با انگیزه و روحیه به فکر استمرار در افتخار آفرینی هستند.

   مجتبی عابدینی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: حدود نه ماه پیش که دکتر سلطانی فر از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفت ،حضور او در وزارت ورزش و جوانان با اتفاقات خوبی همراه شد به طوری که با تدابیر خوبی که به کار بست موجی از امید را در جامعه ورزش زنده کرد .

   شمشیرباز المپیکی ایران ادامه داد: بعد از بازگشت از بازی های المپیک ریو برخی از قهرمانان به نوعی با مشکلاتی مواجه شده بودند که حضور دکتر سلطانی فر در راس وزارت ورزش و جوانان باعث شد که با انگیزه و روحیه دو چندان به استمرار در افتخارآفرینی برای ایران ادامه بدهند.
   مجتبی عابدینی برخورد دکتر سلطانی فر با قهرمانان را در این مدت بسیار خوب و منطقی توصیف کرد و اظهار داشت: آنچه مسلم است دکتر سلطانی فر نشان داده که حامی قهرمانان و افتخار آفرینان است و این مهم می تواند زمینه افتخارات بیشتر در رویدادهای پیش رو را برای ورزش ایران فراهم کند.

   این شمشیر باز پرافتخار کشورمان گفت: شاید جالب باشد عنوان کنم وقتی دکتر سلطانی فر به سالن شمشیربازی آمد با لبخند وارد شد و همان موقع گفتم که بالاخره اولین وزیر عرصه ورزش و جوانان که لبخند زد را هم دیدیم.

   وی ابراز امیدواری کرد با رای قاطع مجلس شورای اسلامی دکتر سلطانی فر بتواند برنامه های خود را برای موفقیت ورزش کشور در چهار سال پیش رو اجرا کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,323,554
تعداد بازدید امروز : 7,488
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31