امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • در آستانه هفته دولت و افتتاح پروژه های عمرانی ورزش تهران

   زرنگار: 2 مجموعه ورزشی شمالشرق آماده بهره برداری در هفته دولت است

   زرنگار: 2 مجموعه ورزشی شمالشرق آماده بهره برداری در هفته دولت است

   رئیس اداره ورزش و جوانان شمالشرق از افتتاح و بهره برداری 2 پروژه عمرانی زمین چمن 22 بهمن و زمین چمن موگویی تهران به مناسبت هفته دولت خبر داد.

   جعفر زرنگار در گفت و گویی با اشاره به اعتبار 800 میلیونی برای تکمیل2پروژه قابل افتتاح این حوزه در ورزش استان تهران گفت: براساس سیاست های اداره کل و توسعه سرانه ورزشی بنا داریم تا با مشارکت های مردمی و همکاری هیئت امنا در بهینه سازی فضاهای ورزش تهران قدم های مؤثری را برداریم.
   وی توجه به زیرساخت ها و استفاده از ظرفیت های موجود دراین حوزه را از اولویت های اداره ورزش و جوانان شمالشرق عنوان کرد و افزود: خوشبختانه وضعیت ورزش در حوزه شمالشرق بسیار مورد توجه است و باید برای جمعیت شرق تهران و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی و همچنین تقویت هیئت های ورزشی این اداره برنامه ریزی منسجم و هدف داری را انجام داد.
   زرنگار همچنین از ترسیم برنامه حضور در مسابقات آینده سازان ورزش تهران خبر داد و افزود: ستاد برگزاری برای حضور موفق حوزه شمالشرق در این دوره از مسابقات تشکیل شده و امیدوارم بتوانیم در این مسابقات با حضور کیفی و حداکثری تیم های ورزشی شرایط مطلوبی را برای جایگاه این حوزه در مسابقات سال96 رقم بزنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,323,441
تعداد بازدید امروز : 7,375
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31