امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • حسین شمس:

   دکتر سلطانی فر حاکمیت وزارت ورزش و جوانان را بدون دخالت در امور فدراسیون ها اعمال کرد

   دکتر سلطانی فر حاکمیت وزارت ورزش و جوانان را بدون دخالت در امور فدراسیون ها اعمال کرد

   سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال ایران از دکتر سلطانی فر به عنوان مدیری نام برد که در فرصتی کوتاه تحولات خوبی در ورزش بوجود آورده است.

   حسین شمس در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد: بایستی آه و افسوس خود و بسیاری از اهالی ورزش را به دلیل اینکه در دوره گذشته نمایندگان مجلس شورای اسلامی رای اعتماد به دکتر سلطانی فر ندادند ،اعلام کنیم. آنچه مسلم است دکتر سلطانی فر اگر چهار سال پیش در مسند وزارت ورزش و جوانان قرار می گرفت قطعا به سود ورزش کشور بود اما متاسفانه با کج سلیقگی، رای اعتماد به ایشان داده نشد و دود آن به چشم ورزش رفت.

   سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال ایران ادامه داد: دکتر سلطانی فر در همین مدت هشت ماه نشان داد که تحولات خوبی در عرصه ورزش به وجود آورده است . ایشان با صبر و متانت بسیاری از مشکلات را حل کرده و حاکمیت وزارت ورزش و جوانان را بدون آنکه در امور فدراسیون ها دخالت کند به اثبات رسانده است.

   حسین شمس تصریح کرد: دکتر سلطانی فر نشان دادکه نماینده شایسته دولت تدبیر و امید در عرصه ورزش و امور جوانان است . در دوره ایشان آرامش بر ورزش حاکم شد. ساماندهی بسیار خوبی در باشگاه های پرسپولیس و استقلال صورت گرفت بطوریکه بدون پرداخت پول از سوی وزارت ورزش و جوانان آنها فعالیت خود را ادامه می دهند و سفرهای استانی هم به خوبی انجام شد . در حالی که برای اهالی ورزش در استان ها و شهرستان ها پیش از این دیدن وزیر به این راحتی نبود و اتفاقا همین حضور کمک کرده بسیاری از مشکلات استان ها حل شود.

   سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال ایران در ادامه اهمیت رشته فوتسال را با بیان این مهم که 16 میلیون فوتسالیست ثبت شده در کشور فعالیت می کنند ،مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: توقع جامعه فوتسال از دکتر سلطانی فر این است که این رشته همچون دیگر رشته ها دارای فدراسیون مستقل شود یا حداقل در فدراسیون این رشته به نایب رییسی ارتقا یابد تا به صورت مستقل فعالیت کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,323,531
تعداد بازدید امروز : 7,465
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31