امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • دکتر داورزنی درنشست مشترک با تشکلهای مردم نهاد اردبیل

   ورزش بطور موثری در تحول شخصیت و شایستگی اجتماعی جوانان نقش ایفا می کند

   ورزش بطور موثری در تحول شخصیت و شایستگی اجتماعی جوانان نقش ایفا می کند

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با حضور در خانه جوان ، بمناسبت 21 مرداد روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی ،نشست مشترکی را با اعضای سازمانهای مردم نهاد استان اردبیل برگزارکرد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل،دکتر محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ،ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل،شفیع شفیعی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با تشکلهای مردم نهاد استان درمحل خانه جوان اردبیل نشست صمیمی و مشترکی را برگزارکردند.
   دکتر داورزنی با تبریک روز21مردادگفت:تمام امور سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ... آینده بر عهده جوانان است و جامعه فردای ما با کار و کوشش آنها پایه گذاری می شود که برایشان آرزوی موفقیت دارم.
   سرپرست فدراسیون والیبال افزود:جوانان به دلیل نیروی جسمی بیشتر فعالیت بیشتری در ورزش دارند و ورزش برای جوانان کارکرد آموزشی دارد و موجب حضور افرادی با سلامت جسم و روان در جامعه می شود که متعاقبا حضور جوانان سالم و بانشاط اوضاع اقتصادی را بهبود می بخشد و کسب قهرمانی های مختلف موجب افتخار، بالا رفتن پرچم کشورمان و نمایش وجه خوبی از ایران می گردد.
   داورزنی اضافه کرد: ضمن اینکه یک جوان ورزشکار الگوی مناسبی از نظر اعتقادات ملی و فرهنگی برای کودکان و نوجوانان است. دولت وظیفه دارد بیشترین امکانات و سرمایه گذاری را از لحاظ اقتصادی، آرامش روحی، رفاه و ... در اختیار آنها بگذارد تا با امید و نشاط به خدمتگذاری در کشورشان بپردازند که در این راستا وزارت ورزش و جوانان با تشکیل خانه جوان در استان و شهرستانها و برنامه ریزی برای اوقات فراغت این قشر قدم هایی برداشته است .
   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش وجوانان با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی انتخابی مردان جهان به میزبانی اردبیل گفت: خیلی خوشحالیم که بانوان در این شهر توانسته اند با ورود به سالن به تماشای این مسابقات بپردازند و تا حدی به مطالبات خود دست یابند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در ادامه خاطر نشان کرد:سازمانهای مردم نهاد استان با برنامه ریزی های خوب خود توانسته اند با کمک استاندار اردبیل گام های موثری بردارند.
   بهتاج افزود:انجمن دیده بان طبیعت سبز در نیم فصل امسال که میزبانی مسابقات والیبال امیدهای آسیای زیر23سال را داشتیم توانسته اند ،مسیر فرودگاه اردبیل تا جاده شهرستان سرعین را پاکسازی کنند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان همچنین از آئین نذرکتاب انجمن خورشید سبزمهر امید آرتا که نزدیک سه سال شروع به فعالیت کرده توانسته است بصورت کاروان اهدای کتاب در دورترین و محرومترین روستاهای استان این طرح را عملیاتی کنند.
   بهتاج از اجرای طرح سلامت توسط موسسه طلایه داران علم و دانش بصورت دوره ای که در شهرستانها در حال اجراست خبر داد و گفت:فاز اول این طرح بمدت ده روز در شهرستان نیر و هیر برگزار شد و فاز دوم آن در شهرستان نمین در حال برگزاری می باشد.
   ایوب بهتاج در پایان از فعالیت 40تشکل در حوزه های مختلف در استان خبر داد واز دبیران این سازمانهای مردم نهاد با اهدای لوح و هدایایی تجلیل کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,323,478
تعداد بازدید امروز : 7,412
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31