امروز : پنجشنبه 02 فروردین 1397
   
  • مهران شاهین طبع: سلطانی فر می تواند ورزش را به درستی هدایت کند

   مهران شاهین طبع: سلطانی فر می تواند ورزش را به درستی هدایت کند

   مربی برجسته بسکتبال کشور اعتقاد دارد سلطانی فر در پست های قبلی خود از جمله استانداری استان های مختلف و سازمان میراث فرهنگی کارنامه موفقی داشته است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مهران شاهین طبع در گفت وگوی اختصاصی با پایگاه خبری این وزارتخانه وزارت ورزش و جوانان را دارای مسئولیت سنگینی دانست و گفت: حوزه جوانان و برنامه های آن باید بسیار قوی باشد هر چند امور جوانان به گونه ای است که اگر مستقل از ورزش باشد بهتر است چرا که ورزش خود شاخه های مختلفی دارد و اداره آن بسیار سنگین است. به هر حال می دانم موضوع تفکیک ورزش از جوانان در حال کارشناسی است.
   سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام ادامه داد: سازمان دهی دقیق دکتر سلطانی فر در مدت کوتاه 8 ماه گذشته نمی تواند تمام مشکلات ورزش را حل کند و ادامه این روند یک برنامه ریزی بلند مدت 4 ساله می خواهد که امیدوارم با اعتماد مجلس به سلطانی فر این راه آغاز شود.
   شاهین طبع افزود: رسیدگی به مسائل کلان ورزش، ساماندهی امور فدراسیون ها و تامین بودجه آنان، نحوه ورود بخش خصوصی به ورزش و مجوز ورود خانم ها به استادیوم ها همگی خبر از کار سنگین سلطانی فر در 4 سال آینده در صورت اخذ رای اعتماد از مجلس دارد.
   این مربی بسکتبال کشور با تاکید به تفکر و برنامه ریزی درست جهت ادامه موفقیت در ورزش گفت: سلطانی فر در پست های قبلی خود از جمله استانداری استان های مختلف و سازمان میراث فرهنگی کارنامه موفقی داشته است ولی در ورزش نباید انتظار داشت تمام مشکلات را یک تنه حل کند. ضمن استفاده از کارشناسان و صاحب نظران باید همه دستگاه ها و سازمان ها با وزیر جدید تعامل کافی داشته باشند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,453,664
تعداد بازدید امروز : 20,914
تعداد بازدید دیروز : 24,702
آخرین به روزرسانی : 1397/01/02