امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:

   همدان بهترین مکان برای اردوهای ملی و میزبانی مسابقات بین المللی است

   همدان بهترین مکان برای اردوهای ملی و میزبانی مسابقات بین المللی است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: استان از زیرساخت‌های خوبی در بحث ورزش برخوردار است و بهترین شهر برای اردوهای ملی و میزبانی مسابقات ملی و بین المللی است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، رسول منعم در مراسم افتتاحیه جشنواره شطرنج کشور با اعلام این مطلب افزود: این روزها اکثر رشته های ورزشی، همدان را به عنوان محل برپایی اردو های آمادگی تیم های ملی و میزبانی مسابقات کشوری انتخاب کرده اند که نشان از ظرفیت بالای زیر ساخت های ورزشی استان دارد.
   وی زیرساخت‌های ورزشی همدان برای برگزاری مسابقات مختلف را خوب توصیف کرد و افزود: خوشبختانه استان از زیرساخت‌های خوبی در بحث ورزش برخوردار است و همین امر باعث می‌شود دست ما را در قبول میزبانی و مسابقات مختلف باز نگه دارد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان کرد: وجود مجموعه ورزشی مدرن شهید حاجی بابایی مریانج، سالن 6 هزار نفری، مجموعه قدس، مجموعه ورزشی بانوان، مجموعه مفتح، سالن سنگ‌نوردی، مجموعه پیست اسکی تاریک دره و... می‌تواند استان همدان را برای اردوی تیم‌های مختلف ورزشی متمایز کند.
   منعم گفت: بسیار باعث افتخار است که شهر زیبای و تاریخی همدان میزبان رشته های مختلف ورزشی است و این موضوع برای ما فقط از جنبه ورزشی آن اهمیت ندارد بلکه رونق گرفتن اقتصاد و گردشگری منطقه نیز برایمان یک اتفاق بزرگ است.
   وی افزود: خوشبختانه شطرنج همدان در سال های اخیر رشد بسیار خوبی داشته و برای نخستین بار یکی از شطرنج بازان همدانی موفق شد مقام سوم شطرنج آسیا را کسب کند.
   منعم تصریح کرد: برگزاری مسابقات کشوری و بین المللی باعث می شود تا بتوانیم ظرفیت شطرنج استان را در سطوح ملی و بین المللی برای همگان آشکار نماییم.
   مدیرکل ورزش و جوانان همدان در پایان خاطر نشان کرد: بدون شک مردم مهربان و مهمان دوست همدان به شایستگی از ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی استقبال می کنند و ما تلاش می‌کنیم خاطره خوشی برای ملی پوشان عزیزمان رقم زده و کاری کنیم تا در نهایت آرامش به تمرینات خود بپردازند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,323,449
تعداد بازدید امروز : 7,383
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31