امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • آغاز شانزدهمین دوره جشنواره سراسری شطرنج با شرکت 24 استان کشور در همدان

   آغاز شانزدهمین دوره جشنواره سراسری شطرنج با شرکت 24 استان کشور در همدان

   شانزدهمین دوره جشنواره سراسری شطرنج آقایان کشور با حضور 222 شطرنج باز در همدان آغاز شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مراسم افتتاحیه شانزدهمین دوره جشنواره سراسری شطرنج آقایان کشور با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و رئیس هیات شطرنج همدان در سالن شش هزار نفری انقلاب همدان برگزار شد.
   رئیس هیات شطرنج همدان در این مراسم گفت: این جشنواره با شرکت ۲2۲نفر از ۲4استان در ۱۱دوره به روش سوئیسی به صورت انفرادی برگزار می شود.
   وی ادامه داد: این مسابقات از بیست و یکم مردادماه جاری آغاز شده و تا بیست وهشتم مرداد ادامه خواهد داشت و نفرات برتر این رقابتها به تیم ملی شطرنج ایران راه خواهند یافت.
   علی بابایی با بیان اینکه استان همدان بیشترین تعداد شرکت کننده را در این رقابتها دارد افزود: 48 شطرنج از استان همدان در این رقابتها حضور دارند که نشان از پیشرفت شطرنج در همدان دارد.
   وی از حضور دو استاد بزرگ شطرنج کشور در این رقابتها خبر داد و افزود: حضور شطرنج بازان مطرح کشور باعث ایجاد انگیزه در بین شرکت کنندگان این رقابتها شده است.
   رئیس هیات شطرنج همدان تصریح کرد: نوزدهمین دوره مسابقات شطرنج جشنواره سراسری بانوان کشوربا حضور 95 بازیکن از سراسر کشوربه طور همزمان در شهر اراک در حال برگزاری می باشد.3

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,323,475
تعداد بازدید امروز : 7,409
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31