امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در مجمع انتخابات هیات ژیمناستیک:

   مربیان ورزشی باید در عرصه فرهنگی و پرورشی اثرگذار باشند

   مربیان ورزشی باید در عرصه فرهنگی و پرورشی اثرگذار باشند

   مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت : مربیان ورزشی باید در عرصه فرهنگی و پرورشی اثرگذار باشند.

   مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت : مربیان ورزشی باید در عرصه فرهنگی و پرورشی اثرگذار باشند.
   جمشید نظمی در مجمع انتخابات هیات ژیمناستیک با بیان این نکته که ژیمناستیک به عنوان رشته مادر و پایه باید مرکز تربیت نونهالان و نوجوانان باشد ، تصریح کرد: ورزشکاران علاوه بر عرصه ورزشی در حوزه فرهنگی و اسلامی نیز تقویت شوند و تحقق این موضوع مستلزم پرورش مربیان و ورزشکاران در عرصه فرهنگی است.
   وی افزود: ورزش موضوعی جدا و منفک از فرهنگ نیست و باید متوجه بود که ورزش پدیده ای است که ریشه در فرهنگ دارد.
   وی یادآورشد: ورزش به معنای ورزیدن جسم و روح است و این موضوع جز با پرداختن به مسایل فرهنگی محقق نمی شود.
   نظمی اظهار کرد: مربی ورزشی کسی است که مسوولیت پرورش و آموزش ورزشکاران را برعهده دارد که باید همراه با ارایه آموزش های فنی، مسایل فرهنگی و اعتقادی را نیز در ذهن ورزشکار نهادینه کند.
   وی افزود : سیاستگذاری و برنامه ریزی کلان ورزش آذربایجانشرقی بر توسعه رشته های مادر خصوصا ژیمناستیک بنا نهاده شده است و هیاتهای ورزشی و مربیان به عنوان بازوان اجرایی مهم ورزش استان میتوانند در توسعه رشته های پایه بسیار ارثرگذار باشند .
   وی اظهار داشت : علمی کردن ژیمناستیک آذربایجانشرقی یکی از مهمترین نیازهای این رشته بشمار میرود .
   مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در بخش دیگری از این نشست تصریح کرد : فضای پیشرفت ژیمناستیک در آذربایجانشرقی مهیاست.
   وی در این دیدار تصریح کرد : ژیمناستیک آذربایجانشرقی در یک فضای دوستی و یکدلی و بدور از حاشیه در حال طی کردن دوران موفقی است و میزبانی رقابتها و اردوهای تیم های ملی و حضور قهرمانان جدید و معرفی آنان به ژیمناستیک کشور کواهی بر این ادعاست.
   نظمی تصریح کرد: پتانسیل ها و توانمندی های خوبی در استان آذربایجانشرقی در طول سالهای متمادی وجود داشته و دارد و برای ارتقاء این توانمند ها از ابزارهای سخت افزاری و نرم افزاری مناسبی استان برخوردار است و ژیمناستیک آذربایجانشرقی میتوانند در بازیهای آسیایی کره جنوبی نماینده داشته باشند.
   نظمی اظهار داشت : توسعه ژیمناستیک در آذربایجانشرقی بدون آموزش و پرورش بی معنی است و توسعه تعاملات و ساخت خانه های ژیمناستیک در تبریز مقدمات استعدادیابی و آموزش را در استان بوجود آورده است.
   نظمی در این نشست ها بر توجه به ژیمناستیک بانوان ، ورزش شهرستانها ، افزایش سرانه ورزشکاران سازمان یافته ، همگانی کردن رشته های ژیمناستیک ، توجه به مسائل فرهنگی در ورزش ، غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان ، برگزاری لیگ شهرستانی و استانی ، جشنواره تابستانی تاکید کردند.
   در راستای تعیین رئیس هیأت ژیمناستیک آذربایجان شرقی و با حضور زهرا اینچه درگاهی رئیس فدراسیون ژیمناستیک کشور ، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و معاون ورزشی مجمع انتخاباتی آن هیأت برگزارشد.
   حمید بخشایی تنها کاندیدای ریاست هیأت ژیمناستیک استان، با ارائه برنامه های خود در سه بخش کوتاه، میان وبلند مدت به تشریح آنها پرداخت.
   با رای گیری انجام شده، حمید بخشایی با 15 رای به مدت 4 سال دیگر سکان هدایت هیأت ژیمناستیک آذربایجان شرقی را به عهده گرفت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,323,390
تعداد بازدید امروز : 7,324
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/30