امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • سارا اعتماد: دکتر سلطانی فر بزرگترین هدیه را به بانوان بسکتبالیست داد

   سارا اعتماد: دکتر سلطانی فر بزرگترین هدیه را به بانوان بسکتبالیست داد

   ملی پوش تیم ملی بسکتبال بانوان امیدوار است با تعاملات خوبی که وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در دولت دوازدهم دارد موضوع پخش تلویزیونی و ورود بانوان به ورزشگاه ها با برنامه ریزی و تعامل حل شود

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سارا اعتماد در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری این وزارتخانه در خصوص عملکرد 8 ماه گذشته وزیر ورزش و جوانان گفت: در این مدت کوتاه دکتر سلطانی فر اقدامات مهمی بخصوص برای ورزش بانوان انجام داد. کسب مجوز حضور بانوان بسکتبالیست با حجاب در میادین بین المللی اتفاق بزرگی بود که با پیگیری ایشان به ثمر نشست و اینقدر مهم است که میتواند در تاریخ ثبت شود. در واقع بزرگترین هدیه به ملی پوشانو جامعه بسکتبال بود.
   ملی پوش تیم ملی بسکتبال بانوان در خصوص انتظارات جامعه ورزش از وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در دولت دوازدهم گفت: پس از رای اعتماد مجلس دکتر سلطانی فر4 سال فرصت کافی دارد تا برنامه های کلان خود را اجرا کند. بیمه ورزشکاران در حال حاضر پاسخگوی نیازهای حرفه ای آنان نیست و در خیلی از موارد فقط یک کارت خالی است. ما همه عمرمان مشغول ورزش هستیم و امیدواریم با درایت دکتر سلطانی فر حمایت بیشتری از ورزشکاران حرفه ای شود.
   سارا اعتماد افزود: مجوز ورود بانوان به استادیوم ها و تعامل وزارت ورزش با صدا وسیما جهت پخش مسابقات ورزشی بانوان باعث انگیزه ورود بخش خصوصی جهت حمایت از ورزش بانوان خواهد شد. ما در مسابقات بین المللی با حجاب کامل بازی میکنیم پس در لیگ داخلی هم میشود با همان لباس بازی کرد.
   ملی پوش تیم ملی بسکتبال بانوان در پایان تاکید کرد: مطمئن هستم با تعاملات خوبی که دکتر سلطانی فر دارد اگر موضوع پخش تلویزیونی و ورود بانوان به ورزشگاه ها با برنامه ریزی دقیق حل شود گام بزرگی جهت پیشرفت ورزش بانوان است و در این مسیر امیدوارم همه دستگاه ها با وزارت ورزش همکاری کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,323,799
تعداد بازدید امروز : 7,733
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31