امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • در سومین جلسه ستاد برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان دولت سال 96

   گل محمدی: توسعه همگانی، افزایش نشاط و مشارکت، محورهای میزبانی تهران خواهد بود

   گل محمدی: توسعه همگانی، افزایش نشاط و مشارکت، محورهای میزبانی تهران خواهد بود

   در سومین جلسه ستاد برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان دولت سال 96، گل محمدی گفت: امیدوارم تهران با محوریت توسعه همگانی، افزایش نشاط، مشارکت بیشتر دستگاه ها و کاهش تشریفات، میزبانی متفاوتی را برای سال96 برای این رقابتها رقم بزند.

   در این جلسه که با حضور مدیرکل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، معاونین اداره کل و اعضاء اجرائی ستاد، امروز یکشنبه در اداره کل ورزش جوانان برگزار شد، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه قصد داریم خاطره خوبی برای همکاران دولتی خود در دستگاه های مختلف کشور به جا بگذاریم، گفت: با برنامه ریزی، دقت نظر و با پختگی کامل برنامه های اجرایی را دنبال خواهیم کرد و امیدواریم میزبانی مسابقات در شان تهران انجام شود.
   وی ادامه داد: طوری عمل کنیم که این رقابتها نشاط آوری داشته و نباید به سمتی برود که مشغولیت ذهنی و روانی باشد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران افزود: بیشترین هدف، مشارکت دستگاه هاست، تشریفات کمتر شود و به جای آن دستگاه ها را بیشتر در این رقابتها مشارکت دهیم. در برنامه ریزی ها و امور اجرایی، دستگاه های دیگر را هم مشارکت دهید و اگر امکانات برگزاری این مسابقات را دارند، بعنوان یک ظرفیت از آنها استفاده شود.
   گل محمدی ادامه داد: با این کلیات و با علم به اینکه نواقص تبدیل به قوت ها شود، اعتقاد دارم قادر به میزبانی خوب و شایسته ای خواهیم بود.
   گفتنی است در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر اعضاء، مهران سرپرست دبیر اجرائی گزارشی از روند اجرائی دبیرخانه این رقابتها و برنامه زمان بندی مراسم افتتاحیه را ارائه کرد.
   در این جلسه احکام اعضاء اصلی ستاد توسط مدیر کل ابلاغ گردید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,323,402
تعداد بازدید امروز : 7,336
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/30