امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • با حکم مدیر کل ورزش و جوانان فارس

   سرپرست اداره ورزش و جوانان سروستان منصوب شد

    سرپرست اداره ورزش و جوانان سروستان منصوب شد

   طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان فرهاد قنبری به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان سروستان منصوب شد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس ، در حکم حیدر علی کامیاب کلانتری به فرهاد قنبری آمده است : با عنایت به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست نمایندگی ورزش و جوانان شهرستان سروستان تعیین می گردید.
   امید است با اتکال به خداوند متعال و با هماهنگی وتعامل هر چه بیشتر با مسئولین مربوطه در توسعه کیفی وکمی ورزش و امورفرهنگی و جوانان آن شهرستان موفق وموید باشید.
   فرهاد قنبری سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان سروستان دارای مدرک تحصیلی مدیریت ورزشی و دانشجوی کارشناسی ارشد در این رشته می باشد و از کارکنان اداره ورزش و جوانان می باشد .
   وی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل با بیان این مطلب اظهار داشت : به عنوان عضو کوچکی از جامعه ورزش بر این باورم که هرگونه سرمایه گذاری و ساختار سازی در ورزش بدون توجه به اخلاق و معنویت راه به جایی نخواهد برد.
   قنبری بیان کرد: ورزش یک مقوله ای است که فتوت و جوانمردی نه در شعار بلکه در عمل سر لوح همه امور و فرهنگ منش پهلوانی بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.
   سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان سروستان افزود: اولویت اصلی ما در شهرستان توجه به ورزش همگانی است که همه اقشار جامعه بایستی با آن درگیر شده تا جامعه ای پویا و سالم را داشته باشیم و بدانیم که داشتن جامعه ای سالم و سر زنده ، با داشتن انسانهای سالم میسر می شود.
   قنبری در پایان از اعتماد مدیر کل ورزش و جوانان فارس و معاونین ایشان که وی را مورد اعتماد قرار دادند قدردانی کرد.
   گفتنی است پیش از این علی آقای زاده مسولیت اداره ورزش و جوانان شهرستان سروستان را به عهده داشت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,323,433
تعداد بازدید امروز : 7,367
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31