امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • عضو هیئت علمی گروه ورزشی و تربیت بدنی دانشگاه اراک:

   سلطانی فر توانست آرامش را به وزارت ورزش و جوانان بیاورد

    سلطانی فر توانست آرامش را به وزارت ورزش و جوانان بیاورد

   دکتر علیرضا بهرامی عضو هیئت علمی گروه ورزشی و تربیت بدنی دانشگاه اراک می گوید وزیر ورزش و جوانان دولت دوازدهم باید با طراحی یک مسیر و برنامه درست هزینه ها را به سمت ورزش همگانی ببرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر علیرضا بهرامی در خصوص عملکرد چندماهه دکتر سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان گفت: در این چند ماهه که از عمر ریاست دکتر سلطانی فر می گذرد شاهد تغییر و تحولات چشمگیری بودیم از جمله در ساماندهی فدراسیون های ورزشی و همچنین توانستند آرامش را به وزارت ورزش و جوانان بیاورند. وضعیت هیئت مدیره دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس نیز مشخص شد و موفقیت وزارت ورزش و جوانان در راهیابی تیم ملی فوتبال به جام جهانی نیز قابل تقدیر است.

   عضو هیئت علمی گروه ورزشی و تربیت بدنی دانشگاه اراک در خصوص انتظاراتش از وزارت ورزش و جوانان در دولت جدید گفت: امیدوارم در اقدامی که دولت در آینده پیش رو دارد حوزه جوانان از وزارت ورزش جدا شود . همچنین انتظار داریم ورزش به سمت علمی تر شدن پیش برود و از دیدگاه علمی به آن پرداخته شود.

   بهرامی افزود: هزینه ها و بودجه های وزارت ورزش و جوانان نباید به سمت باشگاه های ورزشی سرازیر شود بلکه باید به سمت زیرساخت های ورزشی برود و باشگاه های ورزشی باید به بخش خصوصی واگذار شود و همچنین بخش های خصوصی در ورزش توسعه یابند.

   این استاد دانشگاه در پایان اضافه کرد: وزیر جدید باید با طراحی یک مسیر و برنامه درست هزینه ها را به سمت ورزش همگانی ببرد و کمتر به باشگاه پرداخته شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,341,329
تعداد بازدید امروز : 25,263
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31