امروز : جمعه 24 آذر 1396
   
  • اظهار نظر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص برنامه های دکتر سلطانی فر

   اظهار نظر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص برنامه های دکتر سلطانی فر

   اعضای کمیسیون آموزش ضمن قدردانی از تلاش های دکتر سلطانی فر از وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت دوازدهم خواستند تا تعامل این وزارتخانه با وزارت آموزش و پرورش بیشتر شود .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کرد و با اعضای این کمیسیون به گفت و گو و تبادل نظر پرداخت.
   دکتر محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دراین نشست گفت : از عملکرد شما در طول این مدت تشکر می کنم .
   او در ادامه خواستار ایجاد دانشکده های علمی و کاربردی در حوزه ورزش به صورت تخصصی شد .
   محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: از اینکه شما رای می آورید و رای بالایی کسب خواهید کرد در آن شکی نیست اما از شما می خواهیم که توجه بیشتری به شهرک ها ، شهرستان ها و استان های اطرف تهران داشته باشید .
   وی ادامه داد : تنها وزارتخانه های که می تواند این شور و نشاط را برای مردم فراهم کند وزارت ورزش وجوانان است .
   حجت الاسلام طباطبایی نژاد نیز گفت: بسیار خوشحال هستم که دکتر سلطانی فر به مجلس معرفی شدند ایشان با قدرت در حال ادامه فعالیت های حوزه ورزش و جوانان هستند و امیدوارم موفق باشند.
   دکتر غلامرضاکاتب عضو فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام وزارت ورزش و جوانان در تکمیل پروژه های ورزشی و خانه ورزش روستایی از اقدامات اثر گذار دکتر سلطانی فر در حوزه ورزش است .
   وی با اشاره به اهمیت حضور بانوان در میادین مهم بین الملی ورزشی اظهار داشت : از جمله اقدامات ارزنده دکتر سلطانی فر موضوع توسعه ورزش بانوان است که باید آن را مورد تقدیر قرار داد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 9,475,563
تعداد بازدید امروز : 9,723
تعداد بازدید دیروز : 23,927
آخرین به روزرسانی : 1396/09/24