امروز : سه شنبه 04 تیر 1398
   
  • دکتر امیر محبیان

   برنامه اصلی سلطانی فر افزایش اعتماد به نفس و امید به آینده کشور در نزد جوانان باشد

   برنامه اصلی سلطانی فر افزایش اعتماد به نفس و امید به آینده کشور در نزد جوانان باشد

   یکی از مهمترین کارهای وزیر این دستگاه درخواست افزایش اختیارات از مجلس و تامین اعتبار لازم برای پیشبرد برنامه های حوزه جوانان است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ مدیرعامل خبرگزاری آریا، برنامه جدی مسعود سلطانی فر را افزایش اعتماد به نفس و امید به آینده کشور در نزد جوانان اعلام کرد و گفت : به فرموده رهبری باید انقلاب و کشور را به جوانان تحویل داد و برنامه اصلی وزیر پیشنهادی باید برجسته کردن جوانان در این وزراتخانه باشد.
   محبیان با انتقاد از کم اثر بودن برنامه های این وزارت خانه برای جوانان گفت : یکی از مهمترین کارهای وزیر این دستگاه درخواست افزایش اختیارات از مجلس و تامین اعتبار لازم برای پیشبرد برنامه های حوزه جوانان است.
   وی تاکید کرد: آینده کشور متعلق به جوانان است و آنها باید جامعه ای بسازند که در آن ارزش های ملی و دینی باشد و آماده کردن این نسل برای پذیرش مسئولیت بر عهده مسئولان و البته وزارت ورزش و جوانان است.
   محبیان افزود : اکنون ورزش، تمام ماهیت این وزارت خانه شده است و جنجال های ورزشی چنان وزیر را اسیر خود می کند که مجالی برای جوانان باقی نمی ماند در حالیکه ورزش بخشی از نیازهای جوانان است
   این استاد دانشگاه در انتها توصیه کرد وزیر پیشنهادی باید کلان و اثر گذار وارد موضوعات شود و با سیاست گذاری صحیح در ایجاد اعتماد به نفس در نزد جوانان و افزایش امید به آینده کشور در نزد انها نقش پر رنگی و تعیین کننده ای داشته باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,081,577
تعداد بازدید امروز : 6,259
تعداد بازدید دیروز : 21,143
آخرین به روزرسانی : 1398/04/04