امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • جلسه شورای اداری اداره کل ورزش وجوانان استان بوشهر برگزار شد

   جلسه شورای اداری اداره کل ورزش وجوانان استان بوشهر برگزار شد

   جلسه شورای اداری اداره کل ورزش وجوانان استان بوشهر به میزبانی شهرستان دشتستان برگزار شد


   اولین جلسه شورای اداری استان با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان ، فرماندر شهرستان دشتستان و روسا ی اداره ورزش و جوانان شهرستان ها و بخش های تابعه در شهرستان دشتستان برگزار شد. مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر در این نشست اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید اتفاقات خوبی در ورزش استان صورت گرفته که با حمایت نماینده عالی دولت دکتر سالاری استاندار بوشهر و فرماندران شهرستان های استان در بعد سخت افزاری و نرم افزاری صورت گرفته است احمد بهروزیان فرد افزود: در 5 ماه نخست سال 96 بیش از 18 نشان جهانی و آسیایی را در میادین مختلف ورزشکاران استان بوشهر کسب نمودند، همچین 41 ملی پوش به تیم ملی دعوت شده اند که این تعداد 31 نفر عضو ثابت تیم های ملی هستند . وی اضافه کرد:80 درصد از هیات های ورزشی استان از سوی فدراسیون های مختلف جز 10 هیات برتر کشور هستند. بهروزیان فرد یاد آور شد در مراسم برترین های فوتبال استان بوشهر با 6 مقام بیشترین سهمیه ها در برترین های فوتبال کشور بدست آورد ،که این مهم نقش تاثیر گذار ورزش استان را نشان می دهد.مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر تصریح کرد: در بخش زیر ساخت های ورزش استان 76 پروژه نا تمام در سطح استان وجود داشت که 80 میلیارد تومان برای تکمیل این طرح نیاز بود که بر اسا س الویت در مرکز استان و شهرستان ها40 پروژه تکمیل و 19 طرح تا پایان سال تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید. وی گفت 21 پروژه نیر عملیات اجرایی آن امسال آغاز می شود که با این طرح ها سرانه ورزشی استان که تا سال قبل92 از 64 صدم متر بع به یک متر و 14 صدم متر مربع در سال 96 افزایش یافته است.
   وی به افزایش فضای روستایی نیز اشاره کرد و افزود تا پیش از دولت تدبیر و امید سرانه ورزش روستایی 23 صدم متر مربع بود که هم اکنون با احداث طرح 500 و 1000 چمن های مصنوعی با حمایت دکتر سالاری به یک متر و 32 صدم متر مربع افزایش یافته است. بهروزیان فرد در خصو ص حوزه جوانان نیز اظهار داشت در سال 92 تعدادسمن های استان بوشهر3 سمن با 45 عضو بود که در این سمن ها هم اکنون به 16 سمن و 950 عضو ارتقا یافته است و 16 سمن نیز مراحل ثبت در دنبال می کنند. مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر خاطر نشان کرد: در بخش تسهیلات در حوزه جوانان از سوی صندوق مهر کار آفرین بیش از 152 میلیارد تومان وام ازدواج درسال گذشته پرداخت شد که امسال نیز وام های ازدواج به روز شده است.
   فرماندار دشتستان نیز از کسب موفقیت های ورزش استان در میادین مختلف از مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر قدر دانی نمود. ارسلان زارع افزود: انچه در ورزش همگانی وقهرمانی حاصل شده تلاش دولت تدبیر و امید در بحث زیر ساخت های ورزش کشور استان بوشهر و حمایت از قهرمان بوده است که نقش موثر ورزش را بخوبی این مهم نشان می دهد. وی اضافه کرد: همه کشور های توسعه یافته دنیا و از جمله درحال توسعه ایران مهم ترین سرمایه هر جامعه را نیروی انسانی خوب تشکیل می دهد و این نظر جامعه انسانی است که جامعه با نشاط اجتماعی و آرامش پویایی جامعه را خواهد داشت. فرماندار دشستان تصریح کرد از لحاظ علمی ورزش نقش تاثیر گذاری در جامعه دارد که متولین امر در در دولت تدبیر و امید به دنبال فراهم کرد زیر ساخت های لازم در بعد ورزش همگانی و قهرمانی را در سطح کشور فراهم می کنند.
   وی در پایان به انتخابات 29 اردیبهشت اشاره کرد و افزود: جوانان این مرز بوم به ویژه استان بوشهر با اعتماد به ریاست جمهور محترم دکتر روحانی نقش تاثیر گذاری برای ترسیدن به سند چشم انداز و برنامه توسعه اقتصادی کشور رقم زنند که قطعا این مهم در دولت ورزش و در تمامی حوزه از جمله ورزش و جوانان پررنگ خواهد بود.
   در این آیین از خدمات دکتر زارع فرماندار دشستان جهت حمایت به ورزش استان قدر دانی شد
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,322,040
تعداد بازدید امروز : 5,974
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/30