امروز : سه شنبه 20 آذر 1397
   
  • مشارکت فعال مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری در فرآیند ارزیابی جایزه دولت الکترونیک

   مشارکت فعال مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری در فرآیند ارزیابی جایزه دولت الکترونیک

   معاون آمار و فناوری اطلاعات مرکز فاوا از مشارکت فعال این مرکز در فرایند ارزیابی جایزه دولت الکترونیک از دستگاه های اجرایی و سازمان های ذیربط خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، با اجرایی شدن دستور العمل جایزه دولت الکترونیک توسط سازمان اداری و استخدامی کشور، طی سه هفته اخیر با مدیریت این سازمان تیم های ارزیابی تشکیل و به دستگاه های اجرایی گسیل شدند. این تیم ها که با هدف انجام فرایند سایت ویزیت (فرایند تطبیق شواهد و مستندات با اظهارنامه های تدوین شده توسط دستگاه ها) به دستگاه های اجرایی و سازمان های ذیربط مراجعه می نمایند پس از بررسی های به عمل آمده، گزارش بازخوردی از وضعیت دستگاه و یا سازمان محل مراجعه با مدیریت سرارزیاب هر تیم تدوین نموده و به دبیرخانه جایزه دولت الکترونیک تحویل می نمایند.
   سحر فامیل زارع، معاون آمار و فناوری اطلاعات وزارت ورزش و جوانان که خود به عنوان یکی از اعضای تیم های ارزیابی انتخاب، و به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان ثبت احوال جهت انجام فرایند ارزیابی اعزام گردید، ضمن ارائه توضیحات فوق افزود: در مراجعه به سازمان ها و سایر دستگاه های اجرایی تجارب خوبی برای تیم های ارزیابی حاصل شده و پیش بینی می گردد تاثیر مطلوبی در بهبود وضعیت جاری دستگاه ها و ارتباطات میان دستگاهی در حوزه دولت الکترونیک داشته باشد. وی ضمن تشکر از همکاری و حضور معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت در یکی از جلسات برنامه ریزی شده با تیم ارزیابان وزارت ورزش و جوانان، ابراز امیدواری نمود با همراهی و حمایت کلیه مدیران ارشد و کارشناسان متعهد بدنه ورزش و جوانان کشور بتوان اقدامات بنیادین آغاز شده در حوزه توسعه زیرساخت و پایگاه های اطلاعاتی یکپارچه را هر چه سریعتر به مرحله بهره برداری نهایی و هوشمندسازی فرایند تصمیم سازی رسانید.
   روز سه شنبه 10 مرداد 96 ارزیابی وزارت ورزش و جوانان در حوزه دولت الکترونیک با حضور تیم ارزیاب سازمان اداری و استخدامی صورت پذیرفت که گزارش آن در خبرهای قبلی در دسترس قرار گرفته است.
   مرکز فاوا وزارت ورزش و جوانان به دعوت دبیرخانه جایزه دولت الکترونیک در فرایند ارزیابی سه دستگاه و سازمان شامل: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ثبت احوال و شرکت بیمه مرکزی دارای مشارکت فعال بوده اند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,655,991
تعداد بازدید امروز : 1,735
تعداد بازدید دیروز : 24,626
آخرین به روزرسانی : 1397/09/19