امروز : جمعه 30 فروردین 1398
   
  • پرچمدار ایران در پارالمپیک ریو:

   به توسعه ورزش جانبازان و معلولان در دولت دوازدهم خوشبین هستم

   به توسعه ورزش جانبازان و معلولان در دولت دوازدهم خوشبین هستم

   بانوی پرچم دار کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک ریو با آرزوی موفقیت برای وزیر ورزش و جوانان در چهار سال دوران مدیریتی پیش رو، ابراز امیدواری کرد که دولت دوازدهم در زمینه حمایت از ورزش جانبازان و معلولان بیشتر از گذشته اقدامات لازم را انجام دهد.   عشرت کردستانی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، مشکلات ورزش جانبازان و معلولان را در استان ها مورد توجه قرار داد و گفت: استان ها پتانسیل بسیار خوبی دارند ولی در عین حال مشکلات فراوانی هم در استان ها در زمینه ورزش جانبازان و معلولان وجود دارد و از آنجا که تیم های ملی از همین استان ها تغذیه می شود ،حل مشکلات استان ها می تواند به رونق ورزش جانبازان و معلولان کمک کند.
   کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران گفت: توجه به ورزش جانبازان و معلولان در سرفصل برنامه های دکتر سلطانی فر قرار دارد که امیدوارم در دولت دوازدهم قدم های بزرگتری با عنایت به این مهم در رفع کمبود امکانات، تجهیزات و منابع مالی ورزش جانبازان و معلولان برداشته شود.
   وی یکی از شاخصه های مثبت دوران مدیریتی دکتر سلطانی فر در ورزش را سفر های استانی وی نامید و ابراز امیدواری کرد این سفرها همچنان در دولت دوازدهم هم با رویکرد حل مشکلات ورزش ادامه یابد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,618,492
تعداد بازدید امروز : 22,245
تعداد بازدید دیروز : 23,922
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30