امروز : یکشنبه 05 فروردین 1397
   
  • رئیس فدراسیون کاراته انتخاب دکتر سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان را تبریک گفت

   رئیس فدراسیون کاراته انتخاب دکتر سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان را تبریک گفت

   محمدصادق فرجی؛ رییس فدراسیون کاراته، در پیامی رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به دکتر سلطانی فر برای تصدی وزارت ورزش و جوانان دولت دوازدهم را تبریک گفت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، متن پیام فرجی به این شرح است:
   جناب آقای دکتر سلطانی فر
   حضور حضرتعالی طی 9 ماه گذشته در راس تشکیلات ورزش، عملگرایی را به منصه ظهور رساند و منجر به نتیجه بخشیِ برنامه ها، با شتاب و سرعتی قابل تقدیر در حوزه ورزش شد.
   اینک نیز رای قاطع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به ادامه تصدی در وزارت ورزش و جوانان، مهر تاییدی است بر لیاقت، کاردانی و مدیریت جنابعالی که با اشراف دقیق و عمیق به ورزش، حرکت چرخ ورزش کشور را در همه ابعاد، تسریع نموده اید.
   بی تردید نگاه هدفمند و اقدامات عملی حضرتعالی از ورزش ایران نشان از توان، بینش و تدبیر شما در دستیابی به موفقیت در هر شرایطی دارد.
   انتخاب شما به عنوان وزیر ورزش و جوانان مایه مباهات و خوشحالی همه اهالی ورزش است و اینجانب به عنوان نماینده جامعه بزرگ کاراته کشور این توفیق را به جنابعالی تبریک گفته و از خداوند متعال سربلندی و موفقیت روز افزون شما را مسئلت دارم.
   امید است در سایه تلاش و اهتمام همه اهالی ورزش و حمایت و مدیریت هوشمندانه جنابعالی، شاهد اعتلای ورزش ایران در همه زمینه ها باشیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,487,330
تعداد بازدید امروز : 1,948
تعداد بازدید دیروز : 15,951
آخرین به روزرسانی : 1397/01/04