امروز : دوشنبه 01 مرداد 1397
   
  • با حضور دکتر احمدی معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان:

   مسابقات قرآن ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان برگزار شد

   مسابقات قرآن ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان برگزار شد

   مرحله استانی سومین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه ورزشکاران، جوانان و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان در شهرستان زاهدان برگزارشد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان،مرحله استانی سومین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه ورزشکاران، جوانان و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان صبح یکشنبه ۲۹ مردادماه باحضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهش وزارت ورزش و جوانان ، ثوری مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولین استانی در شهرستان زاهدان آغاز به کار کرد.
   یک‌صد شرکت‌کننده از سراسر استان سیستان و بلوچستان در این دوره از مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان و در ۴ رشته حفظ ۱۰ جزء، حفظ یک جزء، قرائت تحقیق و ترتیل با یکدیگر به رقابت پرداختند.
   نفرات برتردر بخش آقایان (ورزشکاران)رشته قرائت تحقیق:مهدی کریمی مقام اول. غلامرضاا میغ زاده مقام دوم. و احمدسلیمانی مقام سوم.
   در بخش آقایان (جوانان) رشته قرائت تحقیق:علی حصاری مقام اول. محمدامین بختیاری مقام دوم. رضا صداقت مقام سوم را کسب کردند.
   رشته قرائت ترتیل (ورزشکاران)حسین ایمانیان مقام اول. علیرضا ارامش مقام دوم. میثم آذر کیش مقام سوم.
   همچنین رشته قرائت ترتیل (جوانان)جواد غزنوی مقام اول. علیرضا کیخا مقام دوم. امیرمهدی صیادی مقام سوم را از آن خود کردند.
   در بخش آقایان رشته حفظ یک جزء(ورزشکاران)محمود لقاء مقام اول. محمدسنچولی مقام دوم. محمد هاشم جهاندیده مقام سوم.
   در بخش آقایان رشته حفظ یک جزء (جوانان) عبدالله رسول زاده مقام اول. مهرزاد ریاضی فر مقام دوم . ادریس پناه مقام سوم به خود اختصاص دادند.
   همچنین در بخش بانوان رشته حفظ یک جزء. (ورزشکاران)مریم رسولی زاده مقام اول .اسراازموده کار مقام دوم و رقیه رفعتی مقام سوم
   در بخش بانوان رشته قرائت تحقیق (جوانان). فهیمه مرادی مقام اول . زهره سالاری درگی مقام دوم. زهرا سنچولی مقام سوم را کسب کردند.
   در بخش بانوان رشته قرائت ترتیل (ورزشکاران) نجمه کریمی. فاطمه میر. صدیقه شاهی بترتیب مقامهای اول تا سوم را از آن خود کردند.
   همچنین دربخش بانوان رشته قرائت ترتیل(جوانان) شمس الهدی شهری نژاد مقام اول. فاطمه عبداللهی مقام دوم.منصوره بنی واهب مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.
   در بخش بانوان رشته قرائت ترتیل (کارکنان) عصمت پورمحمدی. فاطمه یاری مقامهای اول و دوم را از آن خود کردند.
   در این دوره از مسابقات برگزیدگان مرحله استانی، به مرحله کشوری که مهرماه سال جاری در هفته تربیت بدنی برگزار می‌شود،اعزام خواهند شد.
   گفتنی است؛آیین اختتامیه مسابقات قرآنی ورزش و جوانان در سالن اجتماعات اداره کل تعاون و رفاه اجتماعی برگزار و به نفرات برتر لوح و تندیس مسابقات اهدا شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,366,127
تعداد بازدید امروز : 20,078
تعداد بازدید دیروز : 29,983
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01