امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • برگزاری اولین دوره رقابت های چوگان نونهالان در رده سنی هفت تا هفده سال

   برگزاری اولین دوره رقابت های چوگان نونهالان در رده سنی هفت تا هفده سال

   اولین دوره رقابت های چوگان نونهالان در رده سنی هفت تا هفده سال نونهالان مدرسه چوگان در محل زمین چمن مسابقات مجموعه چوگان قصرفیروزه با حضور چهارده چوگان باز نونهال در قالب تیم های سیاووش و سیمرغ برگزار شد .

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون چوگان ، اولین دوره رقابت های چوگان نونهالان در رده سنی هفت تا هفده سال نونهالان مدرسه چوگان در محل زمین چمن مسابقات مجموعه چوگان قصرفیروزه با حضور چهارده چوگان باز نونهال در قالب تیم های سیاووش و سیمرغ برگزار شد .
   تیم های شرکت کننده در این رقابت ها عبارت بودند از تیم سیاووش با پیراهن سبز رنگ و تیم سیمرغ با پیراهن آبی ، مسابقه در دو چوکه هفت دقیقه ای با زمان چهار دقیقه استراحت برگزار شد که در نهایت با نتیجه پنج بر پنج خاتمه یافت.
   داوری این رقابت را اسماعیل امامی چوگان باز خوب و ارزنده تیم ملی کشورمان برعهده داشت.
   در خاتمه به تمامی نونهالان شرکت کننده در این مسابقه از طرف ریاست محترم فدراسیون چوگان هدایایی ارزنده اهدا شد.از نکات ارزنده مسابقه یادشده میتوان به دیدار و گفتگوی صمیمانه رئیس فدراسیون چوگان با نونهالان چوگان باز ، قبل از شروع مسابقه اشاره نمود و بیان خاطراتشان از مسیر هدفمندی که از کودکی در یادگیری چوگان تا حضور در تیم ملی بانوان و ریاست فدراسیون چوگان پیموده اند ، انگیزه و شوق کودکان را دوچندان کرد چنانکه نمایش جذاب و دیدنی از هنرنمایی چوگان بازان نونهال و شوق تماشاچیان را بهمراه داشت.
   لازم به ذکر است در حال حاضر علاوه بر بازیکنان شرکت کننده در مسابقه فوق، چهل نفر از هنر آموزان نونهال نیز در حال آموزش دوره مقدماتی در مدرسه چوگان زیرنظر مربیان باسابقه و بازیکنان تیم ملی هستند که از مهر ماه سال جاری وارد رقابت های چوگان خواهند شد و از مهمترین ثمرات استعدادیابی در مدرسه چوگان نونهالان فدراسیون چوگان هستند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,335,739
تعداد بازدید امروز : 3,020
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02