امروز : سه شنبه 03 بهمن 1396
   
  • استخر قهرمانی شهید حججی مشهد با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح می شود

   استخر قهرمانی شهید حججی مشهد با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح می شود

   مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از افتتاح استخر قهرمانی شهید حججی مشهد همزمان با هفته دولت توسط وزیر ورزش و جوانان خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، استخر قهرمانی شهید حججی مشهد با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح میشود.
   مصطفی مدبر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، فردا سه شنبه 7 شهریورماه استخر قهرمانی شهید حججی مشهد توسط دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح خواهد شد.
   وی با اعلام اینکه عملیات احداث این پروژه از سال 87 آغاز شده است افزود: این استخر سرپوشیده با زیربنایی به مساحت 2800 مترمربع، دارای 8 خط و استخری به ابعاد 50 در 21 متر است.
   مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با اعلام اینکه تاکنون 33 میلیارد ریال برای این استخر هزینه شده است، ادامه داد: از دیگر امکانات استخر شهید حججی، می توان به سونای خشک و بخار و ساختمان اداری اشاره کرد.
   مدبر در خاتمه اظهار داشت: این پروژه پس از 9 سال با تلاش مهندسان، کارشناسان و کارگران زحمتکش این شرکت، آماده بهره برداری است و در اختیار مردم ورزشدوست استان خراسان رضوی قرار خواهد گرفت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 10,451,943
تعداد بازدید امروز : 10,345
تعداد بازدید دیروز : 27,803
آخرین به روزرسانی : 1396/11/03