امروز : دوشنبه 01 مرداد 1397
   
  • مراسم افتتاح مجموعه ورزشی مروارید شهرستان زیوه

   دکتر سلطانی فر: فعالیت های خوب بخش خصوصی در همه بخشها باید تسری یابد/ اشتغال جوانان جزو سیاست های 4 ساله دولت دوازدهم است

   دکتر سلطانی فر: فعالیت های خوب بخش خصوصی در همه بخشها باید تسری یابد/ اشتغال جوانان جزو سیاست های 4 ساله دولت دوازدهم است

   وزیر ورزش و جوانان گفت: اشتغال جوانان ما در مناطق محروم و مرزی جزو سیاست های ۴ سال دولت دوازدهم خواهد بود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر سلطانی فر در آیین افتتاح مجموعه ورزشی مروارید شهرستان زیوه گفت: این مجموعه با سرمایه گذاری بخش خصوصی و همکاری بخش هایی از دولت احداث شده و خوشحالیم که نماد و تجلی همکاری دولت و مردم در دورترین نقاط کشور دیده می شود.

   وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: به عنوان عضوی از دولتی که با پشتوانه رای بالا و حماسی مردم برگزیده شده است، خودمان را موظف می دانیم با همه توان و امکان در خدمت همه اقوام و مذاهب و مناطق مرزی باشیم.

   وزیر ورزش و جوانان گفت: در مناطق اهل سنت با توجه به سیاست حمایتی و جدی دولت, از اقوام سنی مذهب و بانوان و جوانان استفاده خواهیم کرد.

   وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اهمیت ورود بخش خصوصی به ورزش تصریح کرد: این چنین کارهای ارزشمند بخش خصوصی باید به بخش های دیگر نیز تصری یابد.

   دکتر سلطانی فر بار دیگر به موضوع جوانان و اشتغال آنها تاکید کرد و افزود: اشتغال جوانان ما در مناطق محروم و مرزی جزو سیاست های ۴ سال دولت دوازدهم خواهد بود.

   وزیر ورزش و جوانان در ادامه این سفر از ورزشگاه 15 هزار نفری شهرستان ارومیه نیز بازدید کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,369,853
تعداد بازدید امروز : 23,804
تعداد بازدید دیروز : 29,983
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01