امروز : جمعه 27 مهر 1397
   
    • برترین های چهارمین دوره لیگ تکواندو خردسالان دختر معرفی شدند

      برترین های چهارمین دوره لیگ تکواندو خردسالان دختر معرفی شدند

      در پایان چهارمین دوره لیگ خردسالان دختر در حالیکه تیم لوازم خانگی کن و تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن هر دو از مدعیان قهرمانی بودند در نهایت این تیم لوازم خانگی کن بود که با تفاضل امتیاز 11 (برد و باخت تیمی) موفق شد برای دومین سال متوالی عنوان قهرمانی را کسب نماید. تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن نیز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تیم فجر نیز سوم شد.

      به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از سایت فدراسیون تکواندو، رقابت‌های هفته دهم و یازدهم (پایانی) از چهارمین دوره لیگ خردسالان دختر «جام غنچه‌های تکواندو» امروز (دوشنبه) با حضور 206 تکواندوکار و در قالب 12 تیم در فدراسیون تکواندو برگزار شد تا پرونده این دوره از رقابت‌ها با قهرمانی تیم لوازم خانگی کن بسته شود.

      هیات تکواندو حوزه شمال‌شرق، هیات تکواندو دزفول، آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن، هیات تکواندو لنگرود، هیات تکواندو استان سمنان الف، فجر، هیات تکواندو شهرستان قدس، هیات تکواندو استان خوزستان، هیات تکواندو جنوب‌غرب، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان سمنان و هیات تکواندو استان لرستان تیم‌های حاضر در این دوره از مبارزات بودند.

      تیم لوازم خانگی کن برای کسب عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها، از 11 مبارزه 10 برد و یک تساوی بدست آورد و با 31 امتیاز و تفاضل 89 جام قهرمانی را بالای سر برد. تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن با 10 پیروزی، یک تساوی، 31 امتیاز و تفاضل 78 عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیم فجر با 9 برد و دو باخت و 27 امتیاز بر سکوی سومی ایستاد.

      تیم‌های هیات تکواندو شهرستان قدس، هیات تکواندو لنگرود، هیات تکواندو حوزه شمال‌شرق، هیات تکواندو استان لرستان، هیات تکواندو استان سمنان، هیات تکواندو دزفول، هیات تکواندو استان خوزستان، هیات تکواندو استان سمنان الف و هیات تکواندو جنوب‌غرب به ترتیب در جایگاه چهارم تا دوازدهم قرار گرفتند.



      نتایج کسب شده در هفته دهم و یازدهم از سوی سازمان لیگ به شرح ذیل اعلام شده است:

      هفته دهم///
      تیم هیات تکواندو حوزه شمال‌شرق 8 – تیم هیات تکواندو استان سمنان الف 2
      تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن 10 – تیم هیات تکواندو شهرستان قدس صفر
      تیم هیات تکواندو جنوب‌غرب 2 – تیم هیات تکواندو دزفول 8
      تیم هیات تکواندو استان سمنان صفر – تیم هیات تکواندو لنگرود 10
      تیم هیات تکواندو استان لرستان 3 – تیم فجر 7
      تیم لوازم خانگی کن 9 - تیم هیات تکواندو استان خوزستان صفر

      هفته یازدهم///
      تیم هیات تکواندو حوزه شمال‌شرق یک – تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن 9
      تیم هیات تکواندو استان سمنان الف 4 – تیم هیات تکواندو دزفول 6
      تیم هیات تکواندو شهرستان قدس 6 – تیم هیات تکواندو لنگرود 4
      تیم هیات تکواندو جنوب‌غرب یک – تیم فجر 9
      تیم هیات تکواندو استان سمنان 8 – تیم هیات تکواندو استان خوزستان صفر
      تیم هیات تکواندو استان لرستان یک – تیم لوازم خانگی کن 9


      بهترین‌ها///
      بهترین داور: نرگس امیرمحمدی (کهکیلویه و بویراحمد)
      بهترین سرپرست: زینب رحمتی نیا (تیم هیات تکواندو استان لرستان)
      بهترین سرمربی: زینب اسلامی (تیم لوازم خانگی کن)
      فنی‌ترین بازیکن: پریسا صالحی (آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن)
      تیم اخلاق: هیات تکواندو استان خوزستان

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,501,797
تعداد بازدید امروز : 13,201
تعداد بازدید دیروز : 18,725
آخرین به روزرسانی : 1397/07/27