امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • دکتر سلطانی فر: فوتبال ما بربام آسیا ایستاده است /پس از صعود مقتدرانه باید حضور مقتدرانه در جام جهانی روسیه داشته باشیم

   دکتر سلطانی فر: فوتبال ما بربام آسیا ایستاده است /پس از صعود مقتدرانه باید حضور مقتدرانه در جام جهانی روسیه داشته باشیم

   وزیر ورزش و جوانان با ابراز خوشحالی از شادمانی مردم و صعود تیم ملی فوتبال به بازی های جام جهانی فوتبال 2018 اظهار داشت: بعد از صعود مقتدرانه به جام جهانی روسیه باید حضوری مقتدرانه نیز در این مسابقات داشته باشیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر در پایان دیدار تیم ملی فوتبال ایران و سوریه گفت : به مردم قهرمان ایران و به جامعه ورزش به خاطر صعود مقتدرانه تنها با دو گل خورده به جام جهانی فوتبال تبریک می گویم .
   او گفت : در این بازی هم اگر دو گل خوردیم اما در برابر تیم حریف بسیار برتر بودیم و اگر از فرصتها به شکل بهتری استفاده می کردیم می توانستیم با اختلاف دو یا سه گل پیروز میدان باشیم.
   وزیر ورزش و جوانان با ابراز خوشحالی از شادمانی مردم تاکید کرد: بعد از این صعود مقتدرانه باید حضوری مقتدرانه در جام جهانی 2018 فوتبال را تجربه کنیم.
   وی اضافه کرد : این پیروزی و جشن بزرگ را به مردم کشورمان که برای دومین بار توسط تیم ملی فوتبال جهت حضور در بازی های جام جهانی روسیه به دست آمده را تبریک می گوییم .
   وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه تیم ملی فوتبال کشورمان ظرفیت بسیار بالایی دارد، اظهار داشت: این تیم ،بازکنان وکادر فنی بسیار خوبی دارد و فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان هم آماده هستند که تدارکات خوبی را برای تیم ملی پیش بینی کنند تا بتوانیم در کنار یک صعود مقتدرانه حضوری مقتدرانه در جام جهانی روسیه داشتیم .
   وی ادامه داد : تیم فوتبال ما نشان داد که فوتبال ایران بر بام آسیا ایستاده است و ما می توانیم در بازی های جام جهانی 2018 حماسه ای بزرگ خلق کنیم.
   دکتر مسعود سلطانی فر افزود : به مردم تبریک می گویم و قدردانی می کنم از بازیکنان ، کادر فنی, مربیان, اعضای فدراسیون و پرسنل وزارت ورزش وجوانان که با تلاش هایشان ،دل مردم را شاد کردند .
   او ادامه داد :وقتی می بینیم مردم شاد و خوشحال هستند ما هم خوشحال هستیم. واقعیت این است که همه این کارها را برای نشاط مردم ایران انجام می دهیم تا پرنشاط باشند واحساس غرور کنند.
   وزیر ورزش وجوانان در ادامه سخنانش از مردم نیز خواست که با وحدت از تیم خود حمایت کنند تا نتایج خوبی که در مسابقات مقدماتی به دست آمد در بازی های جام جهانی نیز استمرار پیدا کند .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,339,444
تعداد بازدید امروز : 23,378
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31