امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • پس از صعود مقتدرانه تیم ملی به جام جهانی فوتبال

   امیر حاج رضایی: بعضی از اتهامات اصلا در شان تیم ملی و شخصیت مردم ایران نیست

   امیر حاج رضایی: بعضی از اتهامات اصلا در شان تیم ملی و شخصیت مردم ایران نیست

   ​کارشناس برجسته فوتبال کشور اعتقاد دارد حمایت از تیم ملی فوتبال همه جانبه بوده و در آینده هم قطعا ادامه خواهد داشت.

   امیر حاج رضایی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان حمایت ها از تیم ملی فوتبال در راه صعود به جام جهانی را همه جانبه دانست و گفت: همانطور که دکتر سلطانی فر در صحبت هایش اشاره داشت در ادامه هم قطعا این حمایت ها تداوم خواهد داشت.
   وی افزود: اینکه می گویند ما با دست خالی به جام جهانی رفته ایم دور از انصاف است. راه طولانی را برای صعود طی کردیم که با دست خالی غیر ممکن بود. ما باید مشکل فرهنگی فوتبال را ریشه کن کنیم چرا که اکنون مسائل فرهنگی در فوتبال ما بسی از مشکلات مالی بیشتر است. پیراهن تیم ملی قداستی دارد که با هیچ چیز قابل قیاس نیست اگرچه که تقدیر و پاداش هم به اندازه لازم و منطقی باید وجود داشته باشد که دارد.
   کارشناس فوتبال کشور در ادامه بحث تبانی در بازی ایران سوریه را منتفی دانست و گفت: مطرح کردن این موارد نه در شان تیم ملی، نه در شان کادر فنی و نه در شان و شخصیت مردم ایران است. ما دیروز اشتباهات فنی زیادی داشتیم و خوب بازی نکردیم. چه کسی فکر میکرد فرانسه با لوکزامبورگ بدون گل مساوی کند ولی این اتفاق افتاد. ما چوب اشتباهات فنی خودمان را خوردیم و موضوع تبانی اصلا مطرح نیست.
   حاج رضایی در پایان برآورده شدن نیازهای اقتصادی و فرهنگی تیم ملی را پیش زمینه بازی های آبرومندانه در جام جهانی دانست و گفت: امیدوارم با ادامه نگاه مثبت مسئولین به تیم ملی و حمایت از کادر فنی از یک سال زمان مانده تا جام جهانی بیشترین استفاده را بکنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,322,155
تعداد بازدید امروز : 6,089
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/30