امروز : شنبه 16 آذر 1398
   
  • با استقبال مسئولان وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون کشتی

   اعضای تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان بامداد امروز به کشور باز گشتند

   اعضای تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان بامداد امروز به کشور باز گشتند

   اعضای تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان پس از کسب عنوان نایب قهرمانی جهان، بامداد امروز (جمعه) با استقبال عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان و مسئولان فدراسیون کشتی به کشور باز گشتند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان روزهای 13 تا 15 شهریورماه در شهر آتن کشور یونان برگزار شد.
   در پایان این رقابت ها تیم ایران در اوزان 58 و 76 کیلوگرم توسط محسن مدهنی و مهران سعادتی فر به مدال طلا، در وزن 63 کیلوگرم توسط مصطفی کایدخورده به مدال نقره و در اوزان 85 و 100 کیلوگرم توسط محمد نصرتی و سید مجتبی حسینی به مدال برنز رسید و با کسب 50 امتیاز پس از تیم روسیه، عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.

   اعضای تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان پس از کسب این عنوان ساعت 3:25 بامداد امروز (جمعه 17 مردادماه) از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به کشور باز گشتند و مورد استقبال مسئولان قرار گرفتند.

   در مراسم استقبال از ملی پوشان عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان و حمید بنی تمیم نایب رئیس فدراسیون کشتی حضور داشتند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,573,099
تعداد بازدید امروز : 1,356
تعداد بازدید دیروز : 0
آخرین به روزرسانی : 1398/09/16