امروز : شنبه 30 تیر 1397
   
  • اولین دوره المپیاد ورزشی قهرمانی شمالغرب کشور رشته تکواندو در سنندج برگزار شد

   اولین دوره المپیاد ورزشی قهرمانی شمالغرب کشور رشته تکواندو در سنندج برگزار شد

   اولین دوره المپیاد ورزشی قهرمانی شمالغرب کشور رشته تکواندو در سنندج برگزار شد و طی آن تکواندوکاران دختر کردستانی نائب قهرمانی این رقابت ها را کسب کردند .

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، نخستین دوره المپیاد ورزشی قهرمانی دختران شمالغرب کشور در رشته تکواندو به مدت یک روز در سنندج برگزار شد
   در این المپیاد ورزشی که در سالن آزادی شهر سنندج برگزار شد 5 تیم از استان های آذرﺑﺎﻳﺟﺎن ﺷرﻗﻲ، آذرﺑﺎﻳﺟﺎن غربی، اردبیل، زنجان و کردستان حضور داشتند و مبارزات خود را در اوزان مختلف رده سنی نوجوانان برگزار کردند .
   تیم کردستان با سرپرستی روناک حسن زاده در این مسابقات شرکت کرد و توانست با کسب 4 نشان طلا و 4 نشان برنز نائب قهرمانی این رقابت ها را به خود اختصاص دهد .
   در پایان این رقابت ها، وزن های 44- و 49- کیلو گرم به ترتیب اوین فرامرزی و نگین بابائی توانستند مقام سوم مشترک را کسب کنند و در اوزان 52- و 55- و 59- کیلو گرم پردیس رضایی ، اوین پاداشی و مبینا رمضانی به ترتیب موفق شدند با غلبه بر حریفان خود نشان طلا را به خود اختصاص دهند، وزن 63- کیلو گرم نیشتمان نازداری و در وزن 68- کیلو گرم کوثر فعله گری نیز بر سکوی سوم مشترک ایستادند و صاحب نشان برنز شدند و همچنین فرناز حسینی مقام اول وزن 68+ کیلو گرم را بدست آورد.
   در نتایج تیمی، کردستان با 53 امتیاز توانست مقام نائب قهرمانی را کسب کند و تیم های آذربایجان شرقی با 54 امتیاز و آذربایجان غربی با 41 امتیاز به ترتیب جایگاه اول و سوم را به خود اختصاص دادند.
   گفتنی است، نخستین دوره المپیاد ورزشی قهرمانی دختران کشور در روز سه شنبه 21 شهریورماه به میزبانی شهرسنندج برگزار شد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,315,968
تعداد بازدید امروز : 27,236
تعداد بازدید دیروز : 24,909
آخرین به روزرسانی : 1397/04/30