امروز : شنبه 30 تیر 1397
   
  • مدیر کل ورزش و جوانان در مجمع سالانه هیئت ورزش جانبازان و معلولین قم عنوان کرد:

   نگاه یکسان به هیئت های ورزشی عین عدالت نیست

   نگاه یکسان به هیئت های ورزشی عین عدالت نیست

   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفت: نگاه یکسان به هیئت ها عین عدالت نیست بلکه هر هیئتی به اندازه میزان و کیفیت فعالیت و عملکردش باید دیده شود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، حسن عابدی درمجمع سالانه هیئت ورزش جانبازان و معلولین استان قم که پیش از ظهر امروز با حضور محمود خسروی وفا در سالن اجتماعات این اداره کل به انجام رسید در سخنان خود اظهار داشت: توزیع اعتبارات بین هیئت ها توضیح دارد و این نیست که تمامی هیئت های ورزشی با یک نگاه واحد دیده شوند.
   وی تصریح کرد:‌ با توجه به این که هیئت ورزش جانبازان و معلولین رشته های متعددی را زیر پوشش دارد باید یک نگاه خاص و ویژه به این هیئت ورزشی داشت و خوشحالیم بعد از گذشت 28 سال حضور نماینده ورزش قم از این هیئت در رقابت های پارالمپیک با کسب مدال طلا همراه بود.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم با طرح این مطلب که هر هیئتی فعالیت بیشتری را در کارنامه خود دارد نگاه خاص تری را می طلبد عنوان کرد: نگاه یکسان به هیئت ها عین عدالت نیست بلکه هر هیئتی به اندازه میزان و کیفیت فعالیت و عملکردش باید دیده شود.
   عابدی با طرح این موضوع که تمامی پرداخت های مالی به هیئت ها توجیح قانونی و تخصصی خودش را دارد بیان کرد: انضباط مالی در هیئت ورزش جانبازان و معلولین قم بسیار خوب بوده و انتظار می رود که این هیئت سوای قهرمان پروری بیشتر توجه اش به سمت و سوی ورزش همگانی جانبازان و معلولین باشد.
   وی برای گسترش دامنه موفقیت ورزشکاران جانباز و معلول قم در رقابت های مختلف کشوری بهره گیری از مربیان با دانش را توصیه کرد و افزود: تعداد آمار بیمه شدگان در این هیئت ورزشی می بایستی افزایش یابد و شایسته است میزان فعالیت در بخش بانوان نیز گسترش بیشتری داشته باشد.
   مدیر کل ورزش و جوانان قم خواستار گسترش فعالیت هیئت جانبازان و معلولین استان قم در بخش های تابعه شد و ادامه داد: در حال پیگیری از مسئولین استانی برای بهره مندی از اعتبارات شهرداری هستیم که با محقق شدن این امر برای حمایت از هیئت های ورزشی و همچنین ورزش جانبازان و معلولین دست ما بازتر خواهد بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,315,942
تعداد بازدید امروز : 27,210
تعداد بازدید دیروز : 24,909
آخرین به روزرسانی : 1397/04/30