امروز : شنبه 30 تیر 1397
   
  • با حضور مسئولان ارشد استان صورت گرفت

   استقبال از قایقران طلایی آسیا در همدان

   استقبال از قایقران طلایی آسیا در همدان

   مریم امیدی پارسا قایقران همدانی پس از کسب سه مدال ارزشمند در مسابقات قهرمانی آسیا در کشورتایلند، صبح امروز به همدان بازگشت و مورد استقبال معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان و علاقمندان به ورزش قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مسابقات قایقرانی ماده رویینگ قهرمانی آسیا در حالی هفته گذشته در تایلند پایان یافت که مریم امیدی پارسا بانوی قایقران استان در این رقابتها صاحب دو مدال طلا و یک نشان نقره شد.

   امیدی پارسا در روئینگ چهارنفره جفت پاروی سنگین وزن و روئینگ دونفره جفت پاروی سبک وزن صاحب دو نشان ارزشمند طلا شدو در مسابقات چهارنفره تک پاروی سبک وزن به مدال نقره دست یافت.
   صبح امروز مراسم استقبال از این مدال آور خوب استان با حضور الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان، تعالی فرماندار همدان، منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان، خانم دکتر دورزی مشاور استاندار و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری ، ضمیری کامل معاون ورزشی و ربانی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان و جمع کثیری از علاقمندان به ورزش برگزار شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم گفت: کسب سه نشان رنگارنگ توسط قایقران استان در رقابتها آسیایی نشان داد همدان از قطب های اصلی قایقرانی کشور به شمار می رود و در پرورش استعدادهای نخبه برنامه ریزی مطلوبی در این استان شده است.
   وی خاطرنشان کرد: قایقرانی همدان با وجود نبود دریا و حتی دریاچه در سطوح بین المللی به موفقیت های ارزشمند رسیده است و برای رشد و پیشرفت این رشته ورزشی تلاش های زیادی صورت گرفته است.
   وی با قدردانی از اعضای هیات قایقرانی همدان گفت: توسعه ورزش قایقرانی در مسیر حرفه ای و قهرمانی از سیاست های اصلی ورزش استان است که با کمک مجموعه هیات و مربیان توانمند به نتیجه می رسد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,315,926
تعداد بازدید امروز : 27,194
تعداد بازدید دیروز : 24,909
آخرین به روزرسانی : 1397/04/30