امروز : چهارشنبه 02 خرداد 1397
   
  • به منظور مرتفع ساختن مشکلات ورزش لامرد و مهر / نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل ورزش و جوانان فارس دیدار کرد

   به منظور مرتفع ساختن مشکلات ورزش لامرد و مهر / نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل ورزش و جوانان فارس دیدار کرد

   برای رفع مسایل و مشکلات ورزش و جوانان شهرستانهای لامرد و مهر ، مدیر کل ورزش وجوانان استان فارس با نماینده مردم این دو شهرستان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس ، در این دیدار که ظهر پنج شنبه 23 شهریور ماه در دفتر مدیر کل ورزش و جوانان فارس انجام شد دکتر سید محسن علوی نماینده مردم شهرستانهای لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان مشکلات موجود ورزش و جوانان در این دو شهرستان ، از مدیر کل ورزش و جوانان فارس خواست با توجه به علاقمندی مردم و جوانان این منطقه به ورزش این شهرستان توجه جدی و بیشتری گردد.
   حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس هم در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در اداره کل بیان کرد: وظیفه داریم به همه شهرستانها نگاه ویژه داشته باشیم که در این راستا دو شهرستان لامرد و مهر هم از این قاعده مستثنی نیستند.
   کامیاب با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه ورزش در سطح استان گفت: در تلاشیم با موافقت وزیر محترم ورزش و جوانان تعداد 10 زمین چمن مصنوعی را در این دو شهرستان احداث نماییم که سهم هریک 5 زمین چمن مصنوعی خواهد بود.
   در این جلسه همچنین خلیل قاسمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهر و سید سعید موسوی رئیس دفتر نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,758,826
تعداد بازدید امروز : 3,288
تعداد بازدید دیروز : 23,118
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02