امروز : دوشنبه 01 مرداد 1397
   
  • مسابقات کشوری طناب زنی آقایان و بانوان در بجنورد رسما افتتاح شد

    مسابقات کشوری طناب زنی آقایان و بانوان در بجنورد رسما افتتاح شد

   آئین افتتاحیه هفتمین دوره مسابقات طناب زنی آقایان و بانوان با حضور دکتر میترا روحی نائب رئیس فدراسیون همگانی و رئیس انجمن طناب زنی کشور عصر روز پنجشنبه 23 شهریو رماه در بجنورد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی آئین افتتاحیه هفتمین دوره مسابقات طناب زنی آقایان و بانوان با حضور دکتر میترا روحی نائب رئیس فدراسیون همگانی و رئیس انجمن طناب زنی کشور عصر روز پنجشنبه 23 شهریو رماه در بجنورد برگزار شد.
   این مسابقات با حضور استانهای اصفهان ، تهران ، خراسان رضوی ، شمالی ، فارس ، همدان ، قزوین ، سمنان ، بوشهر و سیستان و بلوچستان در دو بخش آقایان و بانوان از صبح امروز 23 شهریور ماه آغاز و تا روز شنبه 25 شهریور ادامه دارد.
   دکتر میترا روحی نائب رئیس فدراسیون همگانی و رئیس انجمن طناب زنی کشور در آئین افتتاحیه این رقابت ها در بجنورد گفت:
   طناب زنی با توجه به سهل الوصول بودن و عدم نیاز به امکانات خاص از جمله رشته های پر طرفدار در کشور است و در حال حاضر در دروس همگانی کلیه دانشگاه های کشور گنجانده شده است.
   وی ضمن اشاره به پیشرفت مناسب ورزشکاران ایران در رشته طناب زنی از آمادگی فدراسیون جهت برگزار مسابقات بین المللی در ایران خبرداد.
   در این برنامه که با حضور محمد حسین احمدی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد ، ابلاغ روسای کمیته های مختلف همگانی استان تقدیم و از مقام آوران رشته پرثوآ در مسابقات کشوری تقدیر بعمل آمد.
   ورزشکاران در این مسابقات در مواد ثانیه سرعت ، دبل داچ امدادی ، آزاد نمایشی ، ن دبل داچ انفرادی ، دبل داچ جفتی با یکدیگر طی سه روز با یکدیگر به رقابت می پردازند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,369,925
تعداد بازدید امروز : 23,876
تعداد بازدید دیروز : 29,983
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01