امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • چهارمین دوره مسابقات فوتبال دانشجویان آسیا-کره جنوبی

   تساوی دانشجویان ایران مقابل تایوان

   تساوی دانشجویان ایران مقابل تایوان

   تیم منتخب فوتبال وزارت بهداشت، در نخستین گام از چهارمین دوره مسابقات فوتبال دانشجویان آسیا به مصاف تیم تایوان رفت که در پایان دو تیم به نتیجه مساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های دانشگاهی ، در اولین روز از چهارمین دوره مسابقات فوتبال دانشجویان آسیا در کره جنوبی تیم منتخب فوتبال وزارت بهداشت، به مصاف تیم تایوان رفت که در پایان بازی تیم با نتیجه 2 بر2 به پایان رسید .
   بنابراین گزارش در نیمه نخست در دقیقه 12 تیم تایوان نخستین گل این بازی را وارد دروازه تیم منتخب وزارت بهداشت کرد و بازی در پایان نیمه نخست با تک گل، تایوانی‌ها به پایان رسید .
   در نیمه دوم تیم ایران موفق شد توسط رامین نوروزی در دقیقه ۵۷ از روی نقطه پنالتی گل خورده را جبران کند .
   در دقیقه ۸۰ بازی، نیز این بار تیم منتخب فوتبال وزارت بهداشت بود که موقعیتی عالی روی دروازه تیم تایوان خلق کرد و در این صحنه، اشکان مولودی توانست دروازه تیم حریف را به لرزه در آورد. اما برتری دو بر یک تیم ایران تنها ۸ دقیقه، دوام داشت چرا که تیم حریف توانست در دقیقه ۸۸ نتیجه را ۲ بر ۲ مساوی کند. و در نهایت بازی مساوی به پایان رسید .
   تیم منتخب فوتبال وزارت بهداشت در دومین دیدار خود در گروه B مسابقات فردا پنجشنبه ساعت ۱۶ به وقت محلی در ورزشگاه گوان به مصاف تیم ژاپنB می‌رود.
   لازم به ذکر است چهارمین دوره رقابتهای فوتبال دانشگاههای آسیا 27 شهریور لغایت 6 مهرماه سال جاری در کشور کره جنوبی برگزار می‌شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,339,459
تعداد بازدید امروز : 23,393
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31