امروز : پنجشنبه 28 تیر 1397
   
  • ملی پوشان تکواندو کشورمان میهمان سفیر ایران در مراکش شدند

   ملی پوشان تکواندو کشورمان میهمان سفیر ایران در مراکش شدند

   ملی‌پوشان تکواندو کشورمان که به منظور حضور در مرحله دوم مسابقات گرندپری در کشور مراکش حضور دارند، شب گذشته (پنجشنبه) میهمان سفیر ایران در این کشور بودند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از سایت فدراسیون تکواندو، مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال 2017 در 4 وزن المپیکی مردان و زنان از امروز (جمعه) آغاز و به مدت سه روز و با حضور 225 تکواندوکار (112 تکواندوکار مرد و 113 تکواندوکار زن) از 56 کشور در مجموعه ورزشی «شاهزاده مولا عبدالله» شهر "رباط" مراکش ادامه خواهد داشت.

   محمد تقی موید، سفیر کشورمان در مراکش عصر روز گذشته (پنجشنبه) میزبان اعضای تیم ملی تکواندو کشورمان بود و ساعاتی را به گفتگو با بازیکنان و مسئولان تیم ایران سپری کرد.

   وی در این دیدار گفت: تکواندو از رشته هایی است که بارها توانسته پرچم سه رنگ کشورمان را در اقصی نقاط دنیا به اهتزاز در آورده و باعث شادی و خوشحالی مردم عزیزمان شود.

   موید در ادامه با ابراز خرسندی از حضور تیم ملی تکواندو کشورمان در شهر "رباط" گفت: در مدت حضورتان در این کشور کنار شما هستیم و شرایطی را فراهم میکنیم تا هم میهنان مان در این شهر بتوانند با حضور در سالن برگزاری این رویداد از نزدیک مسابقات را تماشا کرده و با تشویق های خود باعث دلگرمی شما عزیزان گردند.

   گفتنی است؛ محمد کاظمی و فرزان عاشورزاده در وزن 58- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن 68- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم نمایندگان ایران هستند که در این رقابت ها بر روی شیاپ چانگ می روند.

   هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی است.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,263,285
تعداد بازدید امروز : 27,589
تعداد بازدید دیروز : 35,190
آخرین به روزرسانی : 1397/04/28