امروز : یکشنبه 17 آذر 1398
   
  • اولین آکادمی تخصصی ژیمناستیک ایران با حضور محمدرضا داورزنی افتتاح شد

   داورزنی: رشته های پایه مورد توجه ویژه وزارت ورزش و جوانان است

   داورزنی: رشته های پایه مورد توجه ویژه وزارت ورزش و جوانان است

   اولین آکادمی تخصصی ژیمناستیک ایران برای برگزاری اردوهای تیم ملی و کلاس های آموزشی در سالن شماره 11 مجموعه ورزشی انقلاب با حضور دکتر داورزنی افتتاح شد.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی در مراسم افتتاحیه اولین آکادمی تخصصی ژیمناستیک ایران از توجه ویژه وزارت ورزش و جوانان به رشته های پایه و پرمدال اشاره کرد و اظهار داشت: امیدوارم ژیمناستیک ایران به یکی از رشته های مدال اور در عرصه های جهانی تبدیل شود و این مهم شدنی است .

   وی با ابراز خرسندی از افتتاح آکادمی ژیمناستیک تاکید کرد : اکادمی های تخصصی ژیمناستیک باید در نقاط مختلف ایران راه توسط فدراسیون راه اندازی شود.

   زهرا اینچه درگاهی رئیس فدراسیون ژیمناستیک در مراسم افتتاحیه ،کسب مقام نایب قهرمانی تیم آکروژیم زیر 16 سال در رقابت های قهرمانی آسیا به میزبانی قزاقستان و مقام سومی تیم چهار نفره زیر 16 سال در رشته آکروژیم این رقابت ها را ازدستاوردهای خوب فدراسیون دانست.

   وی با ابراز خشنودی که این آکادمی یکی از ضروریات ژیمناستیک بوده که بعد از 14 سال افتتاح و به بهره برداری می رسد تصریح کرد:گفت: برای این آکادمی طرح ساخت خوابگاه با ظرفیت 50 نفر نیز در دستور کار قرار دارد.
   علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت، رامین طباطبایی مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و عباباف مدیر کل حراست وزارت ورزش و جوانان، زهرا اینچه درگاهی رئیس فدراسیون ژیمناستیک و ورزشکاران و پیشکسوتان این رشته در مراسم افتتاحیه حضور داشتند.

   در این مراسم همچنین، تعدادی از ورزشکاران نونهال و نوجوان دختر و پسر ژیمناست در رشته های هنری، آیروبیک و آکروژیم حرکاتی زیبی ورزشی اجرا کردند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,632,191
تعداد بازدید امروز : 39,935
تعداد بازدید دیروز : 20,513
آخرین به روزرسانی : 1398/09/17