امروز : جمعه 28 تیر 1398
   
  • داورزنی در حاشیه افتتاح آکادمی ژیمناستیک:

   رای آخر دیوان عدالت اداری شکایت دادگر را رد کرده اما اقدام عملی نیاز ندارد/ فدراسیون تیراندازی با ریاست دادگر ادامه می دهد

   رای آخر دیوان عدالت اداری شکایت دادگر را رد کرده اما اقدام عملی نیاز ندارد/ فدراسیون تیراندازی با ریاست دادگر ادامه می دهد

   محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در حاشیه مراسم افتتاحیه اولین آکادمی تخصصی ژیمناستیک گفت: فعالیت فدراسیون تیراندازی مشکلی ندارد . آخرین رای دیوان عدالت اداری رد شکایت علی دادگر بوده اما در همین رای آمده است که نیازی به اقدام عملی نیست.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی معاون توسعه قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص فعالیت فدراسیون تیراندازی پس از رای دیوان عدالت اداری اظهار داشت : بر اساس آخرین رای دیوان عدالت اداری ،شکایت علی دادگر رییس فعلی فدراسیون تیراندازی مبنی بر ابطال انتخابات قبلی؛ رد شده است اما در همین رای شعبه سوم دیوان عدالت اداری اعلام شده که نیازی به اقدام عملی ندارد به همین دلیل همچنان آقای دادگر رییس فدراسیون تیراندازی است و این فدراسیون به فعالیت خود ادامه می دهد .

   داورزنی توضیح داد: شکایت آقای دادگر درباره ابطال انتخابات قبلی فدراسیون تیراندازی با رای شعبه اول همراه بود که انتخابات را باطل و به وزارت ورزش و جوانان ابلاغ کرده بود که در این زمینه اقدام عملی انجام دهد که پس از آن وزارت ورزش و جوانان با انتخاب سرپرست و سپس طی شدن فرایند قانونی انتخابات را برگزار کرد .

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: وزارتخانه بر اساس رای شعبه اول دیوان عدالت اداری اقدامات خود را انجام داده است و اکنون که با ورود مجدد دیوان عدالت اداری ،شعبه سوم رای به رد شکایت آقای دادگر داده دیگر نیازی به اقدام عملی نیست و فدراسیون تیراندازی مشکلی بر ادامه فعالیت قانونی ندارد.

   وی در خصوص تغییر و تحولات کادر فنی تیم فوتبال باشگاه استقلال گفت: هواداران استقلال انتظار دارند همچون فصل گذشته که با توجه به بحران هایی که استقلال داشت و توانست آن را سپری کند و به مقام نایب قهرمانی برسد امسال نیز با قدرت رقابتها را دنبال و مدعی قهرمانی باشد که در این زمینه وزارت ورزش و جوانان هیات مدیره و باشگاه را حمایت می کند تا در زمینه جذب یک سرمربی خوب و تراز اول اقدام کنند.

   داورزنی با ابراز ناراحتی از بحرانی که در آستانه رقابت حساس پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا برای آنها بوجود آمده اظهار داشت: پرونده هایی که در فیفا به این شکل مطرح می شود حل آن کار آسانی نیست .البته باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال لازم بود با دقت عمل بیشتر نسبت به برطرف شدن آن اقدام می کردند . اما به هر حال امیدواریم این محرومیت مهاجم پرسپولیس و باشگاه پرسپولیس با پیگیری های فدراسیون فوتبال و باشگاه متبوع که وزارتخانه نیز در کنار آنها خواهد بود،حل شود.

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان نسبت به حل مشکلات مشابه و پرونده های فوتبال ایران در فیفا هشدار داد وخاطر نشان ساخت : باشگاه های ما باید در پرونده های مشابه که در فدراسیون جهانی دارند نسبت به تعهدات خود به بازیکنان و مربیان پایبند باشد و حتی زمانی که چنین پرونده هایی به مجامع بین المللی می رسد به موقع حل کنند تا مشکل بزرگی گریبان فوتبال ایران را نگیرد.

   داورزنی افتتاح آکادمی ژیمناستیک را اتفاق بسیار خوب برای این رشته عنوان کرد و اظهار داشت:وزارت ورزش و جوانان نگاه ویژه‌ای به سه رشته اصلی یعنی دوومیدانی، شنا و ژیمناستیک دارد و به نظرم باید فدراسیون ژیمناستیک در هر استان برای برخورداری از چنین مرکزی اقدام کند و بتواند سرویس بدهد. من مطمئن هستم که فدراسیون علاوه بر اهدافی که برای المپیک دارد باید به سایر رشته‌ها نیز امکانات و سرویس بدهد تا ورزشکاران مستعد شناسایی شوند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,684,754
تعداد بازدید امروز : 14,876
تعداد بازدید دیروز : 18,739
آخرین به روزرسانی : 1398/04/28