امروز : جمعه 31 فروردین 1397
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان:

   فاز نخست استادیوم ورزشی ۵۰۰۰ نفری شهرستان گرمسار افتتاح می‌شود

   فاز نخست استادیوم ورزشی ۵۰۰۰ نفری شهرستان گرمسار افتتاح می‌شود

   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: فاز نخست استادیوم ورزشی ۵۰۰۰ نفری شهرستان گرمسار در هفته تربیت‌بدنی افتتاح می‌شود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ فرزاد فتاحی در حاشیه بازدید از استادیوم ورزشی 5000 نفری گرمسار اظهار داشت: پروژه استادیوم ورزشی 5 هزارنفری گرمسار از سال 88 آغاز به کارکرده که باگذشت 8 سال اکنون فاز اول آن در حال تکمیل است.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به در پیش بودن هفته ورزش و تربیت‌بدنی بیان کرد: فاز اول این پروژه در زمینی به مساحت 13 هکتار بناشده است. زیربنای فاز اول استادیوم 5 هزارنفری گرمسار بالغ‌بر 15 هزار مترمربع است.
   وی عدم تخصیص به‌موقع اعتبارات را از مهم‌ترین دلایل طولانی‌شدن زمان این پروژه دانست و گفت: تاکنون بالغ‌بر 4 میلیارد تومان در این استادیوم هزینه شده است و برای تکمیل آن نیازمند اعتبارات بیشتری هستیم.
   فتاحی با اشاره به اینکه بالغ‌بر 20 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل نهایی فاز اول و آغاز فاز دوم پیش‌بینی‌شده است، ابراز کرد: چمن مصنوعی، پیست دو و میدانی، سرویس بهداشتی، سیستم روشنایی، رختکن لباس ازجمله بخش‌های مهمی است که در فاز اول به بهره‌برداری می‌رسد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه راه‌اندازی این پروژه ملی یک ظرفیت مناسب برای جامعه ورزشی شهرستان گرمسار به شمار می‌رود خاطرنشان کرد: سکوی تماشاچی برای 1000 نفر در فاز اول نیز افتتاح می‌شود.
   گفتنی است افزایش سرانه‌های ورزشی در سراسر استان سمنان به‌ویژه در مناطق محروم روستایی در دستور کار اداره کل قرار دارد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,011,290
تعداد بازدید امروز : 12,925
تعداد بازدید دیروز : 20,669
آخرین به روزرسانی : 1397/01/31