امروز : جمعه 03 فروردین 1397
   
  • به مناسبت هفته دفاع مقدس

   صبحگاه مشترک مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان و پایگاه های تابع برگزار شد

   صبحگاه مشترک مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان و پایگاه های تابع برگزار شد

   صبحگاه مشترک مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان و پایگاه های تابع به مناسبت هفته دفاع مقدس در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، قیومی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان در این برنامه صبحگاه از جامعه ورزش خواست تا در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم ، شهید حججی حضور گسترده ای داشته باشند.

   در این برنامه که با هدف انسجام و سازماندهی بسیجیان این وزارتخانه برگزار شد، قیومی، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان ضمن بیان خاطراتی از جبهه و جنگ، یاد و خاطره رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت.
   فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان از پیاده روی همگانی با حضور گسترده جامعه ورزش و مسئولان وزارتخانه به مناسبت هفته بسیج در آذرماه خبر داد.

   وی در ادامه سخنانش به جایگاه والای شهید و زنده نگاه داشتن نام و یاد شهدای مدافع اسلام و حرم اهل بیت(ع) اشاره کرد و از جامعه ورزش خواست که در مراسم تشیع پیکر مطهر شهید مدافع حرم، « محسن حججی » حضور گسترده ای داشته باشند.

   در این همایش که صبح امروز در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد، مدیر مجموعه ورزشی انقلاب، جانشین پایگاه ثامن الحجج(ع) و مدیر و معاون پشتیبانی مجموعه ورزشی انقلاب، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان و جانشین وی حضور داشتند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,458,439
تعداد بازدید امروز : 3,461
تعداد بازدید دیروز : 22,228
آخرین به روزرسانی : 1397/01/02