امروز : جمعه 03 فروردین 1397
   
  • شعبانی بهار در مجمع انتخابات رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی؛

   یکی از اهداف مهم وزارت ورزش و جوانان ترویج ورزش در بین جامعه روستایی است

   یکی از اهداف مهم وزارت ورزش و جوانان ترویج ورزش در بین جامعه روستایی است

   معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: انتظار وزارت ورزش و جوانان افزایش برنامه های فدراسیونها از لحاظ کمی و کیفی است .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان غلامرضا شعبانی بهار در مجمع انتخابات رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی با تاکید بر این مهم که انتظار وزارت ورزش و جوانان افزایش برنامه های فدراسیون ها از بعد کمی و کیفی است اظهار داشت: تلاش های بسیار خوبی از سوی فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی در این مدت صورت گرفته ولی انتظار بیش از این است.
   معاون وزیر ورزش و جوانان گفت : امید است با تلاش ها و پیگیری های مستمر فدراسیون، ورزش روستایی و بازی های بومی محلی تا سال 1400 با پیشرفت های بسیار خوبی بتواند شرایط عالی برای ورزش در بین جامعه روستایی و عشایری بوجود آورد.

   شعبانی بهار تصریح کرد: برگزاری چنین مجامعی نشانه ارتباط خوب فدراسیون ها و وزارت ورزش و جوانان با هیات های استانی است. همچنین در این مجامع باید از فرصت با هم بودن برای همفکری به منظور تعالی ورزش روستایی بهره برد.

   وی ادامه داد : این مجمع بیانگر همفکری خوب برای تعالی و پیشرفت ورزش است و آنچه اهمیت دارد رویکرد عادلانه وزارت ورزش و جوانان در خصوص برگزاری انتخابات است که به هیچ وجه از کاندیدای خاصی حمایت نمی کند در این مجمع هم تاکید می کنم هدفمان برگزاری سالم و منصفانه بود که روند مجمع هم بیانگر این مهم است.

   شعبانی بهار هیات های استانی را عامل کمک به پیشرفت فدراسیون دانست و تاکید کرد: انتظار وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون روستایی و بازی های بومی محلی حرکت در مسیر توسعه و پیشرفت است و برای تحقق این مسیر نیز وزارتخانه حمایت های لازم را انجام خواهد داد.

   معاون ورزش همگانی اهمیت حضور بانوان در عرصه ورزش را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: وزیر ورزش و جوانان به مشارکت زنان و مردان روستاها و حضور خانواده ها در ورزش تاکید دارد و انتظار می رود، روند توسعه این فدراسیون کماکان ادامه یابد.

   شعبانی بهار یکی از اهداف مهم وزارت ورزش و جوانان را ترویج ورزش در بین جامعه روستایی عنوان کرد و اظهار داشت: برای تجهیز خانه های ورزش روستایی ، ستاد مبارزه با مواد مخدر و وزارت ورزش و جوانان همکاری دارند .

   وی گفت: هدف گذاری وزارتخانه همگانی کردن ورزش در تمام روستاها و مناطق عشایری است و برای رسیدن به این هدف نیز تمام توان مادی و معنوی خود را به کار خواهد بست و خانه های ورزش روستایی را برای توسعه ورزش تجهیز خواهیم کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,458,426
تعداد بازدید امروز : 3,448
تعداد بازدید دیروز : 22,228
آخرین به روزرسانی : 1397/01/02