امروز : دوشنبه 30 مهر 1397
   
  • مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت ورزش و جوانان خبر داد:

   الکترونیکی سازی مکاتبات ستاد با ادارات کل استانی در آینده نزدیک

   الکترونیکی سازی مکاتبات ستاد با ادارات کل استانی در آینده نزدیک

   در راستای توسعه دولت الکترونیک در ابعاد درون دستگاهی، به زودی مکاتبات ستاد با استفاده از بستر اتوماسیون اداری، با ادارات کل استانی به صورت الکترونیکی در خواهد آمد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، حوزه معاونت آمار و فناوری اطلاعات مرکز فاوا از الکترونیکی سازی مکاتبات ستاد با ادارات کل استانی در آینده نزدیک خبر داد.
   ناهید خزایی، رئیس گروه پشتیبانی و توسعه فناوری اطلاعات با اعلام این خبر افزود: پس از آغاز پروژه یکپارچه سازی بستر مکاتبات میان ستاد و فدراسیون های ورزشی در سال جاری، با توجه به رویکرد توسعه دولت الکترونیک و اهمیت توسعه زیرساخت الکترونیک در ارتباطات میان سازمانی، تصمیم بر آن شد در فاز آتی ادارات کل استانی به سیستم یکپارچه مکاتبات وزارت اضافه شوند.
   با تحقق این اقدام در آینده نزدیک وزارت ورزش و جوانان دارای بستر یکپارچه مکاتبات درون سازمانی با فدراسیون ها، ادارات کل استانی، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان و خبرنگاری برنا شده و بدینوسیله 100 درصد برنامه الکترونیکی سازی ارتباطات درون دستگاهی خود را محقق خواهد کرد.
   از مزایای این طرح می توان به کاهش زمان تبادل نامه ها، اطمینان از صحت دریافت مکاتبات، امکان ردیابی نامه ها، و کاهش هزینه‌های سربار (کاغذ، خطاهای کاربری و افزایش زمان انجام یک فعالیت) که پیش از این مشکلاتی را در برخی موارد ایجاد می نمود، اشاره کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,548,756
تعداد بازدید امروز : 3,010
تعداد بازدید دیروز : 21,567
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29