امروز : چهارشنبه 25 مهر 1397
   
  • مراسم معارفه سرپرست فدراسیون چوگان برگزار شد؛

   اسبقیان: چوگان ظرفیت و پشتوانه خوبی برای شکوفایی بیشتر دارد/ حمیرا اسدی: پیشکسوتان چوگان زمینه ساز توسه این رشته بوده اند

   اسبقیان: چوگان ظرفیت و پشتوانه خوبی برای شکوفایی بیشتر دارد/ حمیرا اسدی: پیشکسوتان چوگان زمینه ساز توسه این رشته بوده اند

   مدیرکل امور مشترک فدراسیونها ظرفیت های موجود در کشور را برای پیشرفت چوگان خوب ارزیابی و ابراز امیدواری کرد که فدراسیون چوگان در آینده به فدراسیون موفقتری تبدیل شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،محمد شروین اسبقیان در مراسم معارفه حمیرا اسدی سرپرست فدراسیون چوگان که صبح امروز در محل این فدراسیون برگزار شد،با تقدیر از زحمات گلنار وکیل گیلانی رییس سابق فدراسیون اظهار داشت: چوگان برای ما یک ورزش ملی و فرهنگی محسوب می شود و رییس سابق فدراسیون هم به منظور توسعه این رشته زحمت کشید که قابل تقدیر است .

   مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها از حمیرا اسدی به عنوان یکی از مدیران خوب و توانمند ورزشی نام برد که در پست های مختلف عملکرد بسیار خوبی داشته است و قطعا در این فدراسیون نیز می تواند منشا خدمات و توسعه چوگان باشد.

   اسبقیان از چوگان به عنوان ورزشی یاد کرد که مقام معظم رهبری برای توسعه و ترویج آن توصیه و تاکیدات مهمی داشته اند از طرفی رییس جمهور نیز به ترویج ورزش های بومی توجه دارد و خوشبختانه این رشته مورد حمایت وزیر ورزش و جوانان نیز هست بنابراین ظرفیت رشد و پیشرفت برای چوگان وجود دارد.

   وی در ادامه تصریح کرد:آنچه مسلم است چوگان با مدیریت خانم اسدی که از مدیران پرتلاش و موفق ورزشی هستند قطعا می تواند به شکوفایی خوبی برسد و قطعا به فدراسیون موفق تری تبدیل خواهد شد.

   محمد شروین اسبقیان توجه دولت تدبیر و امید به توانمندی جوانان و بانوان در امور مدیریتی را بسیار خوب توصیف کرد و اظهار داشت:در عرصه ورزش هم توجه به توانمندی جوانان و بانوان بیش از گذشته وجود دارد و در حال حاضر هم بعد از تغییرات در فدراسیون چوگان که به دلیل تصمیمات مدیریتی صورت گرفت، بانوی توانمند دیگری در حوزه مدیریت ورزش جایگزین شد که قطعا می تواند موفقیت های خوبی را برای این رشته رقم بزند.

   در این مراسم رامین طباطبایی مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان نیز دقایقی پیرامون رشته چوگان صحبت کرد .
   وی از زحمات ایلخانی زاده که برای توسعه و پیشرفت چوگان در دهه های اخیر اقدامات خوب و اثربخشی انجام داده است به نیکی یاد کرد.
   طباطبایی از زحمات وکیل گیلانی در راستای ترویج چوگان نیز قدردانی کرد.

   حمیرا اسدی سرپرست فدراسیون چوگان با ابراز تشکر از اعتماد وزیر ورزش و جوانان، از چوگان به عنوان رشته اصیل ایرانی نام برد و اظهار داشت: قطعا پیشکسوتان این رشته با توجه به دغدغه هایی که داشتند زحمات زیادی را متحمل شدند که چوگان جایگاه فعلی را بدست آورده است .

   سرپرست فدراسیون چوگان گفت: بازخورد چوگان در جامعه مثبت بوده و مردم به این رشته اصیل ایرانی توجه دارند.

   حمیرا اسدی تصریح کرد: ایلخانی زاده با علاقمندی خاصی برای توسعه این رشته سرمایه گذاری کرده است و این مرد و دیگر پیشکسوتان به دلیل علاقه شخصی و دغدغه هایی که داشتند شرایط خوبی را فراهم کرده اند که امیدوارم با توجه به ظرفیت خوب این رشته شرایط بهتری به منظور پیشرفت های بهتر هم بوجود آید.

   وی تاکید کرد: جامعه فعال در چوگان و مخاطبان این رشته از سطح اجتماعی بالایی برخوردارند که این مهم می تواند ظرفیت بسیار خوبی برای پیشرفت های بعدی باشد.

   حمیرا اسدی با حکم وزیر ورزش و جوانان به سمت سرپرست فدراسیون چوگان منصوب شده است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,452,722
تعداد بازدید امروز : 9,909
تعداد بازدید دیروز : 23,357
آخرین به روزرسانی : 1397/07/25