امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • رئیس ستاد هفته تربیت بدنی و ورزش اعلام کرد:

   عناوین روزهای هفته تربیت بدنی و ورزش/ « ورزش، سلامت، فرهنگ و امید » شعار امسال

   عناوین روزهای هفته تربیت بدنی و ورزش/ « ورزش، سلامت، فرهنگ و امید » شعار امسال

   معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان که ریاست ستاد هفته تربیت بدنی و ورزش را نیز برعهده دارد عناوین روزها و شعار هفته تربیت بدنی را اعلام کرد.

   غلامرضا شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی و رئیس ستاد برگزاری هفته تربیت بدنی
   هفته تربیت بدنی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: هفته تربیت بدنی از 26 مهر آغاز و تا دوم آبان ادامه خواهد داشت که در تقویم سالانه کشور 26 مهر به نام روز تربیت بدنی و ورزش نام دارد.
   شعبانی بهار افزود: طی جلسه ای که صبح امروز در دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد "ورزش، سلامت، فرهنگ و امید" به عنوان شعار امسال هفته تربیت بدنی برگزیده شد.
   غلامرضا شعبانی بهار ضمن اعلام این مطلب افزود: سایر روزهای هفته تربیت بدنی هم هر کدام با یک نام به شرح ذیل نام گذاری شده اند.
   چهارشنبه 26 مهر، « ورزش، ولایت، اخلاق، فرهنگ و رسانه »
   پنج شنبه 27 مهر، « ورزش، فرهنگ ایثار و شهادت، جانیازان و معلولین »
   جمعه 28 مهر، « ورزش همگانی، بانوان و خانواده »
   شنبه 29 مهر، « ورزش، دانش آموزان، دانشجویان، طلاب و جوانان »
   یکشنبه 30 مهر، « ورزش، روستاییان، عشایر و اقوام »
   دوشنبه اول آبان، « ورزش، یاشگاه ها، پیشکسوتان، قهرمانان و خیرین ورزشیار »
   سه شنبه دوم آبان « ورزش، کارمندان، کارگران و نیروهای مسلح »
   رییس ستاد هفته تربیت بدنی در ادامه افزود: برنامه های این هفته با مشارکت ادارات کل، فدراسیون های ورزشی، وزارت بهداشت، وزارت علوم، وزارت آموزش و پرورش، نیروهای مسلح، شهرداری ها، حوزه علمیه، کارگران و جانبازان و معلولین برگزار خواهد شد.
   پیاده روی خانوادگی، تجلیل از ورزشکاران و جانبازان و معلولین، مسابقات سراسری جانبازان و معلولین، تجدید بیعت با آرمان های امام راحل(ره) و شهدا، شروع برنامه های استعدادیابی فدراسیون های ورزشی، برگزاری شورای ورزش همگانی کشور و غربالگری سلامتی و تندرستی بانوان برای اولین بار به صورت آزمایشی از جمله برنامه های هفته تربیت بدنی در حوزه وزارتخانه است که شعبانی بهار به آن ها اشاره کرد.
   معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان همچنین به برگزاری همایش های مختلف از جمله اولین دوره تربیت مدرسین اخلاق ورزشی و منش های پهلوانی اشاره کرد و گفت: گردهمایی معاونین فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با مسئولین کمیته های فرهنگی فدراسیون های ورزشی، تجلیل از باشگاه داران و خیرین ورزشکار، ارائه گزارش کار معاونین وزارت ورزش و جوانان از عملکرد حوزه های مختلف در رسانه های عمومی و برگزاری مسابقات کم بینایان، نابینایان، بیماران خاص و پیوند اعضاء از دیگر برنامه های هفته تربیت بدنی است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,013,406
تعداد بازدید امروز : 4,476
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02