امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • پیام وزارت ورزش و جوانان برای قهرمانی ووشوی ایران در جهان

   پیام وزارت ورزش و جوانان برای قهرمانی ووشوی ایران در جهان

   وزارت ورزش و جوانان در پی قهرمانی مقتدرانه و تاریخی تیم ملی ووشوی ایران در چهاردهمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان در کازان روسیه پیامی صادر کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، متن پیام به شرح زیر است:
   عنوان قهرمانی تیم ملی ووشوی ایران در رقابتهای قهرمانی جهان در بخش ساندا که با حضور هشت ووشوکار در فینال و کسب هفت مدال طلا و یک مدال نقره همراه بود ،قهرمانی ایران در جهان را پس از سیزده دوره به ارمغان آورد و خشنودی مردم و جامعه ورزش را به دنبال داشت.
   این حضور شایسته و قدرتمندانه تیم ملی ووشو که در مجموع ساندا و تالو با 8 مدال طلا ،1 نقره و 2 برنز و عنوان نایب قهرمانی ایران همراه شد بیانگر استمرار در موفقیت های این رشته ورزشی است که به پشتوانه برنامه ریزی منسجم وتلاش وافر فدراسیون ووشو رقم خورده و شایسته تقدیر است.
   افتخارآفرینی تیم ملی ووشو در رقابتهای قهرمانی جهان را به مسئولین و دست اندرکاران فدراسیون ،قهرمانان، مربیان و خانواده معزز آنها تبریک می گوییم .
   افتخار آفرینی باشکوه ووشوی ایران در طی این سالها موجی از امید را برای موفقیت ارزنده در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا به وجود آورده است که برای این رشته پرافتخار و مقتدر ایران در جهان در رویدادهای آینده نیز آرزوی توفیقات روز افزون داریم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,325,715
تعداد بازدید امروز : 9,649
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31