امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • علیپور: میزبانی ایران از جام جهانی سپک تاکرا سکوی پرتاب این رشته در کشورمان خواهد شد

   علیپور: میزبانی ایران از جام جهانی سپک تاکرا سکوی پرتاب این رشته در کشورمان خواهد شد

   رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی گفت: بدون شک میزبانی ایران از جام جهانی سپک تاکرا می تواند سکوی پرتاب این رشته در کشورمان باشد و برگزاری چنین تورنمنت بزرگی قبل از بازیهای آسیایی جاکارتا راه را برای حضور قدرتمند ایران در المپیک آسیایی هموار خواهد کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، دبیر کل فدراسیون جهانی سپک تاکرا به همراه محمد علیپور رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی و مسئولان انجمن سپک تاکرا صبح امروز با حضور در وزارت ورزش و جوانان با دکتر داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای دیدار کردند.
   در این دیدار محمد علیپور رییس کنفدراسیون سپک تاکرای آسیای میانه گزارشی از روند رو به رشد این ورزش پرمخاطب در ایران ارائه کرد و گفت: خوشبختانه سپک تاکرای کشورمان روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است و جوانان علاقه مند زیادی جذب این رشته شده اند.
   وی افزود: برگزاری مستمر لیگ در دوبخش آقایان و بانوان و شناخت استعدادهای این رشته کمک شایانی به توسعه سپک تاکرا داشته و از طرفی نگاه ویژه به رده های سنی پایه و برگزاری مسابقات کشوری در سنین نوجوانان و جوانان باعث تقویت زیرساختهای سپک تاکرا در ایران شده است و از طرفی توجه یکسان به بخش بانوان هم باعث شده تا شاهد رشد این رشته در میان بانوان کشورمان باشیم.
   رییس کنفدراسیون سپک تاکرای آسیای میانه ضمن تاکید بر اهمیت میزبانی ایران در جام جهانی تصریح کرد: بدون شک میزبانی ایران در جام جهانی می تواند سکوی پرتاب این رشته در کشورمان باشد و برگزاری چنین تورنمنت بزرگی قبل از بازیهای آسیایی جاکارتا راه را برای حضور قدرتمند ایران در المپیک آسیایی هموار خواهد کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,325,696
تعداد بازدید امروز : 9,630
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31