امروز : شنبه 31 فروردین 1398
   
  • طباطبایی خبر داد:

   آغاز ارزیابی فعالیت ها و طرح های استعدادیابی در فدراسیونهای ورزشی

    آغاز ارزیابی فعالیت ها و طرح های استعدادیابی در فدراسیونهای ورزشی

   به گفته مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ارزیابی کمیته استعدادیابی فدراسیونهای حوزه ورزش قهرمانی از 15 مهرماه آغاز شد و تا 5 آذرماه سال جاری بطول خواهد انجامید .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در خصوص شروع ارزیابی فعالیت های استعدادیابی فدراسیون ها اظهار داشت: با توجه به تداوم فعالیتهای استعدادیابی در فدراسیون های حوزه ورزش قهرمانی با هدف پشتوانه سازی علمی و مستمر تیمهای ملی ، دفتر استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان نسبت به ارزیابی عملکرد شش ماهه نخست سال جاری این فعالیتها اقدام به اعزام کارشناسان خود به فدراسیونهای ورزشی طبق برنامه زمان بندی شده نموده است .

   رامین طباطبایی افزود: با توجه به رویکرد مقام عالی وزارت و تاکید معاونت توسعه ورزش قهرمانی بر ارزیابی دقیق عملکرد فدراسیونهای ورزشی و تقویت مسیر توسعه استعدادیابی ، این ارزیابی مشتمل بر کشف و شناسایی ،جذب و پرورش و نگهداشت مستعدین و نخبگان ورزشی بر اساس مبانی آکادمیک در دستور کار این دفتر قرار گرفته است.

   مدیرکل دفتر استعدادیابی هدف از ارزیابی فدراسیونهای ورزشی را حمایت از فعالیتها و طرحهای استعدادیابی در فدراسیونهای ورزشی بیان نمود و اظهار داشت : با شناسایی نقاط ضعف و بر طرف نمودن موانع و مشکلات پیش رو ، تقویت نقاط قوت، استفاده ازفرصتهای پیش رو در آینده نزدیک شاهد توسعه بیشتر کمی و کیفی برنامه های استعدادیابی فدراسیونهای حوزه ورزش قهرمانی باشیم .
   مدیرکل دفتر استعدادیابی ضمن اشاره به نتایج گزارشات کارشناسی شده از این ارزیابی اظهار داشت : ارزیابی ها در پنج محور اصلی مشتمل بر سازماندهی ، شناسایی ، جذب ، پرورش و نگهداری مستعدین و 24 محور فرعی وفق شیوه نامه مربوطه انجام می گیرد و نتایج کمی و کیفی ارزیابی کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته و در قالب گزارش نهایی به معاونت توسعه ورزش قهرمانی ارائه می گردد.

   مدیر کل دفتر استعدادیابی در خاتمه افزود : انتظار داریم این ارزیابی با همکاری و هماهنگی موثر کمیته های استعدادیابی فدراسیونهای ورزشی جهت نیل به اهداف بزرگ از جمله کسب مدال در میادین بین المللی ، المپیک و جهانی به نحو مطلوبی صورت پذیرد .
   لازم به ذکر است ارزیابی کمیته استعدادیابی فدراسیونهای حوزه ورزش قهرمانی توسط کارگروه کارشناسی دفتراستعدادیابی وزارت ورزش و جوانان از امروز 15 مهرماه آغاز شد و تا 5 آذرماه سالجاری بطول خواهد انجامید .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,640,669
تعداد بازدید امروز : 18,145
تعداد بازدید دیروز : 26,277
آخرین به روزرسانی : 1398/01/31