امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • در حاشیه دیدار با فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی

   دکتر سلطانی فر: تعامل دولت و مجلس همواره موجب سازندگی است/ با فراکسیون های مختلف مجلس جلسه خواهیم داشت

   دکتر سلطانی فر: تعامل دولت و مجلس همواره موجب سازندگی است/ با فراکسیون های مختلف مجلس جلسه خواهیم داشت

   وزیر ورزش و جوانان با تاکید به این نکته که تعامل دولت با مجلس همواره باعث سازندگی و رفع مشکلات می شود، گفت: این همراهی ها می تواند گره گشای کار مردم و حل شدن مسائل و مشکلات ورزش و جوانان شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر در حاشیه دیدار با اعضای فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجلس سال گذشته در جریان تصویب برنامه ششم و بودجه سال 96 به وزارت ورزش و جوانان کمک خوبی کرد و اکثریت قریب به اتفاق نمایندگان مجلس هم در فرایند رأی اعتماد به اعضای دولت دوازدهم حمایت چشمگیری داشتند.
   وزیر ورزش و جوانان این نکته که حدود دوازده تن از اعضای هیات دولت، بالای 220 رأی اعتماد از اعضای مجلس شورای اسلامی دریافت کردند را نشان دهنده دید مثبت و ذهنیت خوب اعضای مجلس برای ارتباط با دولت دانست.
   وی خاطرنشان کرد: از این رو درصدد هستیم که در آغاز کارمان، جدای از نشست های هفتگی که با نمایندگان مختلف مجلس شورای اسلامی داریم و مباحثی که در کمیته های مختلف مطرح می شود، بتوانیم نشست هایی با فراکسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی نیز داشته باشیم.
   دکتر سلطانی فر دستاوردهای این نشست های فراکسیونی را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: در این جلسه دیدگاه ها، مسائل ، مشکلات و انتقادات نمایندگان مجلس مطرح شد که به آن ها پاسخ دادیم و هم نیاز ها و خواسته هایی که فکر می کنیم برای هرچه بهتر انجام دادن وظایف و مسئولیت های قانونی مان لازیم داریم را به نمایندگان منتقل کردیم. این موارد ثبت و ضبط و در فرآیندی پیگیری خواهند شد.
   وزیر ورزش و جوانان با تاکید به این نکته که تعامل دولت با مجلس همواره باعث سازندگی و رفع مشکلات می شود، اظهار کرد: باورمان این است که ارتباط با مجموعه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای فراکسیون های مختلف می تواند گره گشای کار مردم باشد و مشکلات ما در تصویب قوانین به خصوص قانون بودجه لحاظ شود، ورزش قهرمانی و همگانی را توسعه دهد و در آخر مشکلات و مسائل ورزش و جوانان را مرتفع سازد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,339,604
تعداد بازدید امروز : 23,538
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31