امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • برگزاری گردهمایی روسای هیات های استانی ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا

   برگزاری گردهمایی روسای هیات های استانی ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا

   دومین گردهمایی روسای هیات های ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان ها در سال جاری با حضور رئیس فدراسیون جهانی و معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، همزمان با برگزاری بازی های کشوری پیوند اعضا در کیش روسای هیات های استانی در حضور رئیس فدراسیون، معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون جهانی گردهم آمدند.
   در این نشست شعبانی بهار به افزایش 63 درصدی بودجه فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در سال جاری را اشاره و اظهار کرد این در حالی است که بودجه در سایر فدراسیون ها به میزان 16 درصد افزایش داشته است.
   در ادامه کریس توماس رئیس فدراسیون جهانی پیوند اعضا گفت: اولین بار است که برای دیدن مسابقات ملی وارد کشوری می شوم و مساله مهم در مسابقات وجود دوستی است و من دوستی و صمیمیت را در ایران دیدم. ما می خواهیم همه ملت ها در مسابقات شرکت کنند و زندگی دوباره را جشن بگیرند چرا که نیاز اصلی افراد پیوند شده فعالیت است
   رئیس فدراسیون جهانی پیوند اعضا تفاهم نامه امضا شده بین این فدراسیون و کمیته بین ملی المپیک را برای ورود بیماری های خاص دیگر به عرصه بین الملل کمک کننده عنوان کرد.
   روسای هیات استانی نیز پیشنهاد اضافه شدن رشته فوتبال در فدراسیون جهانی پیوند اعضا، تشکیل کنفدراسیون آسیا برای ورزشکاران پیوند عضو و بیماران خاص و تحت پوشش قرار دادن ورزش بیماران خاص توسط فدراسیون جهانی را با کریس توماس مطرح کردند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,325,583
تعداد بازدید امروز : 9,517
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31