امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • دیدار وزیر ورزش و جوانان با اعضای فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی

   فرشادان: مشکلات حوزه ورزش و جوانان در محیطی صمیمی با نمایندگان مجلس برطرف می شود

   فرشادان: مشکلات حوزه ورزش و جوانان در محیطی صمیمی با نمایندگان مجلس برطرف می شود

   در دیدار وزیر ورزش و جوانان با اعضای فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی، نماینده مردم شهرستان های سنندج ، دیوان دره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی برطرف کردن مشکلات و معضلات ورزش و جوانان را مهمترین دست آورد چنین جلساتی عنوان کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سید مهدی فرشادان در خصوص دیدار وزیر ورزش و جوانان با اعضای فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: این گونه جلسات برای نیل به توسعه تعاملات مجلس و دولت موثر است و به تحکیم این رابطه دوسویه کمک می کند.
   نماینده مردم شهرستان های سنندج ، دیوان دره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، برطرف کردن مشکلات و معضلات در یک مبحث مشخص مانند ورزش و جوانان در حوزه های انتخابی نمایندگان را یکی از مهمترین دست آورد های چنین جلساتی برشمرد و گفت: سایر وزارتخانه ها نیز می توانند با برگزاری این گونه نشست ها دست آوردی مشابه داشته باشند.
   فرشادان با اشاره به فضای صمیمی و رابطه عاطفی حاکم بر این جلسه افزود: ساعاتی را در خصوص مشکلات کلان حوزه های انتخابیه با وزیر ورزش و جوانان صحبت، مسائل موجود را مطرح و راهکار های موثر در این مسائل را بررسی کردیم. وزیر ورزش و جوانان و معاونین او به بررسی این راهکار ها پرداخته و مسائل موجود را آسیب شناسی می کنند.
   مدافع حقوق مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سودمند بودن این دیدار تصریح کرد: امیدواریم تا مرتفع شدن کلیه مشکلات ورزش و جوانان کشورعزیزمان، این دیدار های مهم میان مجلس و دستگاه های دولتی ادامه یابد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,339,617
تعداد بازدید امروز : 23,551
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31